DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Warframe: The Silver Grove – Najnowsza aktualizacja dodaje Titanię, niezwykłego, zmieniającego rozmiar Warframe

Jeszcze nie zdążyła opaść wrzawa po aktualizacji „Widma Kolei Solarnych” na konsolach oraz imprezie TennoCon 2016, pierwszym konwencie przeznaczonym specjalnie dla społeczności zgromadzonej wokół Warframe i 26 milionów zarejestrowanych graczy z całego świata, a już na PC pojawia się kolejny update do gry od niezależnego twórcy i wydawcy, Digital Extremes. Dziś na komputery osobiste, a wkrótce także na konsole, wejdzie aktualizacja Silver Grove , która wprowadza do gry Titanię, jedną z najbardziej niezwykłych Warframe jak do tej pory.

The Silver Grove Key Art
Pokazana światu po raz pierwszy podczas panelu TennoLive na TennoConie 2016 w rodzinnym mieście studia Digital Extremes – London w kanadyjskiej prowincji Ontario, Titania udowadnia, że małe może być lepsze. Dzięki umiejętności zmniejszania rozmiaru oraz latania po całej mapie za pomocą wbudowanego Archwinga, Titania potrafi wypatroszyć przeciwników rojem motyli o skrzydłach ostrych jak brzytwy oraz unikalnym zestawem zdolności.

PVPLunaroTeaser

Główne cechy aktualizacji Silver Grove na PC to między innymi:

NOWY WARFRAME – TITANIA: Gracze mogą wyśledzić swoich wrogów dzięki tajemniczym zdolnościom nowego wojownika Lotusa, Titanii, która zaatakuje nieprzyjaciół rojem motyli o skrzydłach ostrych jak brzytwa, rozproszy ich lśniącymi wabikami i zmieni się w małą, ale zabójczą wróżkę. Ten niesamowity, zmniejszający się Warframe może dać niezłego kopa!

KOLEJNE USPRAWNIENIA LUNARO: Tenno, do boju! Niedawno wprowadzony do Warframe sport drużynowy, Lunaro, powiększa się! Gracze będą mogli postawić się w całkowicie nowej perspektywie dzięki mapie inspirowanej Stalowym Meridianem, której głównymi cechami są siatki ustawione z boku i rampy stojące po środku pola. Ponadto, będą mogli doświadczyć usprawnień w rozgrywce takich jak oddzielny przycisk odpowiedzialny za podania oraz możliwość obrony podczas trzymania Lunaro. Co więcej, wprowadzono także usprawnienia w znajdowaniu meczów oraz dodatkowe serwery, aby gracze – razem ze swoimi kolegami z drużyny i przeciwnikami – mogli doświadczyć jeszcze płynniejszych i lepszych potyczek Lunaro.

NOWY SYSTEM GLYPHÓW: Od tej pory gracze będą mogli zostawić na polu walki nieco więcej, niż tylko ciała poległych wrogów. Użytkownicy będą oznaczać swoją obecność dzięki nowemu systemowi Glyphów, który da możliwość wyboru spośród wielu stylów unikalnych oznaczeń i zostawienia po sobie śladu.

Reklama

Źródło: informacja prasowa

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama