DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Warhammer Chaosbane: muzyka dla naszych uszu

Muzyka stanowi ważny element gry Warhammer: Chaosbane, czyli pierwszego RPG akcji osadzonego w świecie Warhammer Fantasy Battles. Dlatego Bigben oraz EKO Software przygotowały materiał wideo z twórcą muzyki w grze – Chance’em Thomasem.Twórcy gry prezentują wywiad wideo z kompozytorem i uznanym twórcą ścieżek dźwiękowych do filmów i gier wideo. Chance Thomas skomponował on muzykę do takich gier jak DOTA 2, The Lord of the Rings Online czy King Kong, a teraz również do rozszerzenia Tomb Kings do Warhammer: Chaosbane, który ukaże się później tego roku.

– Staram się całkowicie zagłębić się w danym świecie, danej fikcji. Działam trochę jak aktor – zastanawiam się, jak naprawdę czułbym się, gdyby mojej rodzinie groziła horda Chaosu. Kiedy myślę o emocjach, które poczułbym w tym świecie, w mojej głowie zaczynają się pojawiać pomysły na muzykę – przyznał Chance Thomas, opowiadając o swojej inspiracji i metodach pracy przy tworzeniu muzyki do Warhammer: Chaosbane.

Cała ścieżka dźwiękowa z gry Warhammer: Chaosbane jest już dostępna do pobrania i streamowania.

Reklama

Grę w wydaniu fizycznym na platformy PC, PlayStation 4 i Xbox One można kupić w dobrych sklepach z grami. Warhammer: Chaosbane umożliwia rozgrywkę w pojedynkę albo z udziałem 4 graczy w trybie lokalnym i online.


 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama