DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Dziedzictwo Hogwartu
Dziedzictwo Hogwartu

Aktualności

Dziedzictwo Hogwartu – premiera, zwiastun i najważniejsze informacje

 Dziedzictwo Hogwartu to otwarta gra z gatunku action RPG, rozgrywającą się w czarodziejskim świecie XIX wieku. Gracze doświadczą życia jako uczeń w Szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwarcie, jak nigdy dotąd, zapisując puste karty własnej historii i wyruszając w niebezpieczną podróż, aby odkryć ukrytą prawdę o świecie czarodziejów.Stworzona przez studio Avalanche i wydana przez Warner Bros. Games pod egidą Portkey Games, gra Dziedzictwo Hogwartu zostanie wydana w 2021 roku na PlayStation 5, PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, Xbox Series X, Xbox Series S i konsole z rodziny Xbox One.


Dziedzictwo Hogwartu jest wypełnione magią, stawiając graczy w centrum przygody, dzięki której staną się czarownicą lub czarodziejem, którymi chcą być. Będą rozwijać umiejętności swojej postaci, opanowując potężne zaklęcia, doskonaląc umiejętności bojowe i wybierając towarzyszy, którzy pomogą im stawić czoła śmiertelnym wrogom. Gracze napotkają także misje i scenariusze, które będą wiązać się z trudnymi wyborami i określą za jakimi ideałami stoją.

„Dziedzictwo Hogwartu daje graczom kontrolę nad własnym doświadczeniem RPG, jak nic innego w Wizarding World, które będzie nadal zdobywać uznanie fanów pod marką Portkey Games” – powiedział David Haddad, prezes Warner Bros. Games. „Studio Avalanche ożywiło ten bogaty i głęboki świat, pełną magii akcję, a także szczegółową, tajemniczą historię, która wciągnie zarówno fanów, jak i graczy”.

„To wielki zaszczyt pracować nad tak niesamowitą franczyzą, a zespół jest oddany dostarczaniu autentycznego czarodziejskiego świata, który spodoba się zarówno fanom Harry’ego Pottera, jak i RPG” – powiedział John Blackburn, dyrektor generalny studia Avalanche. „Dziedzictwo Hogwartu jest tak wyjątkowe, ponieważ pozwala graczom zanurzyć się w nowej narracji wypełnionej złożonymi postaciami i, oczywiście, magią”.

Na początku klimatycznej historii gracze będą rozwijać swoje magiczne umiejętności poprzez naukę zaklęć, warzenie eliksirów i oswajanie fantastyczne zwierzęta. Po drodze odkryją rozległy świat pełen niebezpieczeństw związanych z dawno zapomnianą przeszłością czarodziejskiego świata i niezwykłą zdolnością, którą tylko oni posiadają. Podróż przez otwarty świat zabierze graczy poza Hogwart do nowych, jak i znanych miejsc w świecie czarodziejów, takich jak Zakazany Las i Hogsmeade.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Aktualności

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Aktualności

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

EPOS GTW 270 Hybrid – recenzja bezprzewodowych, dousznych słuchawek. Jakiś czas temu mieliśmy okazję przetestować słuchawki dla graczy EPOS Sennheiser GSP 601, które zrobiły na...