DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Watch Dogs: Legion
Watch Dogs: Legion

Newsy

Watch Dogs: Legion już dostępne!

Watch Dogs: Legion już dostępne! Najnowsza produkcja od Ubisoftu  jest już dostępna na całym świecie na Xbox One, PlayStation 4, Epic Games Store i Ubisoft Store na Windows PC, Stadia i Ubisoft+ (usłudze subskrypcji Ubisoft). Watch Dogs: Legion ukaże się również na Xbox Series X | S 10 listopada i cyfrowo na PlayStation 5 razem z konsolą 12 listopada. Fizyczna wersja gry na PlayStation 5 będzie dostępna 24 listopada.


Watch Dogs: Legion


Zbudowany zgodnie z koncepcją nowej generacji, Watch Dogs: Legion wprowadza „Play as Anyone”, nowatorską rozgrywkę stworzoną przez Ubisoft Toronto **, studio stojące za Watch Dogs: Legion. Dzięki „Play As Anyone” gracze mogę wybierać spośród bohaterów rozmieszczonych w całym Londynie i wcielać ich do swojego ruchu oporu. Każdą napotkaną postać w otwartym świecie można rekrutować, jest wyjątkowa i ma swoją historię, osobowość i zestaw umiejętności. W Watch Dogs: Legion możemy korzystać z DirectX Raytracing na Xbox Series X oraz pełnej obsługi ray tracingu na urządzeniach PC wyposażonych w Nvidia RTX. Gracze, którzy kupią Watch Dogs: Legion na Xbox One lub PlayStation®4, będą mogli uaktualnić swoją grę do nowej generacji (Xbox Series X lub PlayStation®5) bez dodatkowych kosztów ***, zachowując postępy i – zawartość gry na konsolach obecnej i następnej generacji z tej samej rodziny dzięki nowemu ekosystemowi Ubisoft Connect.


W Watch Dogs: Legion Londyn stoi w obliczu upadku. Pośród rosnących niepokojów niespokojnego Londynu nieznany podmiot o nazwie Zero-Day stworzył tajny podziemny ruch oporu DedSec w celu skoordynowanych bombardowań w całym Londynie. W rezultacie kryminalni oportuniści z każdego zakątka Londynu przejęli kontrolę i wypełnili pustkę pozostawioną przez pokonany rząd. Jako członek DedSec gracze będą walczyć z oportunistami kryminalnymi w Watch Dogs: Legion: sadystami, najemnikami, cyberprzestępcami i nie tylko, więc będą musieli być przygotowani na różne sytuacje. Gracze rekrutują członków do swojego ruchu oporu DedSec, aby stawić czoła tym przestępczym oportunistom, wyzwolić Londyn i odkryć tożsamość Zero-Day.


Gracze, którzy zdobędą przepustkę sezonową Watch Dogs: Legion, uzyskają dostęp do Watch Dogs: Legion – Więzy Krwi, nowej fabuły, która zawiera Aidena Pearce’a z oryginalnej gry Watch Dogs i Wrench z Watch Dogs 2, w pełni grywalnych w kampanii dla jednego gracza oraz online. Dodatkowo gracze poznają Darcy’ego, członka Zakonu Asasynów, dzięki połączeniu z Assassin’s Creed®; i Mina, podmiot transludzkich eksperymentów, który posiada zdolność kontrolowania umysłów. Oprócz unikalnych grywalnych postaci i rozszerzenia fabularnego Watch Dogs: Legion – Więzy Krwi, przepustka sezonowa będzie oferować dodatkowe misje DedSec, oryginalną kompletną edycję Watch Dogs z 2014 roku **** i nie tylko. Przepustka sezonowa Watch Dogs: Legion jest dostępna do kupienia w ramach edycji Gold, Ultimate i Collector.

Tryb online dla wielu graczy Watch Dogs: Legion będzie dostępny 3 grudnia jako część bezpłatnej aktualizacji gry dla wszystkich graczy Watch Dogs: Legion. Watch Dogs: Legion ma rozbudowany plan popremierowy, który wprowadzi świeżą zawartość do trybu dla jednego gracza i wprowadzi tryby online dla wielu graczy.

Reklama

Watch Dogs: Legion oferuje różnorodne opcje ułatwień dostępu, od w pełni konfigurowalnych elementów sterujących po kierunkowe napisy dźwiękowe.

Dzięki Ubisoft Connect, idealnemu miejscu do łączenia się ze znajomymi lub uczestniczenia w wydarzeniach i zajęciach w grze, Watch Dogs: Legion oferuje również nowe ekscytujące, ograniczone czasowo i społecznościowe wyzwania, a także system lojalnościowy między grami, który pozwala graczom zarobić nieograniczoną kwotę Jednostek do wydania na unikalne nagrody, takie jak broń, stroje i materiały eksploatacyjne.


Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Gry za darmo

Wolfenstein: The New Order za darmo na Epic Games Store. To już trzeci darmowy tytuł, który możemy bezpłatnie odebrać podczas Mega Wyprzedaży Epic.

Newsy

DLC Monster Trucks Expansion zadebiutowało już dziś na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One X, Nintendo Switch i PC.

Newsy

Materiał wideo prezentujący uzbrojenie w Sniper Elite 5. Materiał porusza temat różnorodności broni w grze oraz opcji jej modyfikacji.

Reklama