DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Watch Dogs: Legion
Watch Dogs: Legion

Newsy

Watch Dogs: Legion już dostępne!

Watch Dogs: Legion już dostępne! Najnowsza produkcja od Ubisoftu  jest już dostępna na całym świecie na Xbox One, PlayStation 4, Epic Games Store i Ubisoft Store na Windows PC, Stadia i Ubisoft+ (usłudze subskrypcji Ubisoft). Watch Dogs: Legion ukaże się również na Xbox Series X | S 10 listopada i cyfrowo na PlayStation 5 razem z konsolą 12 listopada. Fizyczna wersja gry na PlayStation 5 będzie dostępna 24 listopada.


Watch Dogs: Legion


Zbudowany zgodnie z koncepcją nowej generacji, Watch Dogs: Legion wprowadza „Play as Anyone”, nowatorską rozgrywkę stworzoną przez Ubisoft Toronto **, studio stojące za Watch Dogs: Legion. Dzięki „Play As Anyone” gracze mogę wybierać spośród bohaterów rozmieszczonych w całym Londynie i wcielać ich do swojego ruchu oporu. Każdą napotkaną postać w otwartym świecie można rekrutować, jest wyjątkowa i ma swoją historię, osobowość i zestaw umiejętności. W Watch Dogs: Legion możemy korzystać z DirectX Raytracing na Xbox Series X oraz pełnej obsługi ray tracingu na urządzeniach PC wyposażonych w Nvidia RTX. Gracze, którzy kupią Watch Dogs: Legion na Xbox One lub PlayStation®4, będą mogli uaktualnić swoją grę do nowej generacji (Xbox Series X lub PlayStation®5) bez dodatkowych kosztów ***, zachowując postępy i – zawartość gry na konsolach obecnej i następnej generacji z tej samej rodziny dzięki nowemu ekosystemowi Ubisoft Connect.


W Watch Dogs: Legion Londyn stoi w obliczu upadku. Pośród rosnących niepokojów niespokojnego Londynu nieznany podmiot o nazwie Zero-Day stworzył tajny podziemny ruch oporu DedSec w celu skoordynowanych bombardowań w całym Londynie. W rezultacie kryminalni oportuniści z każdego zakątka Londynu przejęli kontrolę i wypełnili pustkę pozostawioną przez pokonany rząd. Jako członek DedSec gracze będą walczyć z oportunistami kryminalnymi w Watch Dogs: Legion: sadystami, najemnikami, cyberprzestępcami i nie tylko, więc będą musieli być przygotowani na różne sytuacje. Gracze rekrutują członków do swojego ruchu oporu DedSec, aby stawić czoła tym przestępczym oportunistom, wyzwolić Londyn i odkryć tożsamość Zero-Day.


Gracze, którzy zdobędą przepustkę sezonową Watch Dogs: Legion, uzyskają dostęp do Watch Dogs: Legion – Więzy Krwi, nowej fabuły, która zawiera Aidena Pearce’a z oryginalnej gry Watch Dogs i Wrench z Watch Dogs 2, w pełni grywalnych w kampanii dla jednego gracza oraz online. Dodatkowo gracze poznają Darcy’ego, członka Zakonu Asasynów, dzięki połączeniu z Assassin’s Creed®; i Mina, podmiot transludzkich eksperymentów, który posiada zdolność kontrolowania umysłów. Oprócz unikalnych grywalnych postaci i rozszerzenia fabularnego Watch Dogs: Legion – Więzy Krwi, przepustka sezonowa będzie oferować dodatkowe misje DedSec, oryginalną kompletną edycję Watch Dogs z 2014 roku **** i nie tylko. Przepustka sezonowa Watch Dogs: Legion jest dostępna do kupienia w ramach edycji Gold, Ultimate i Collector.

Tryb online dla wielu graczy Watch Dogs: Legion będzie dostępny 3 grudnia jako część bezpłatnej aktualizacji gry dla wszystkich graczy Watch Dogs: Legion. Watch Dogs: Legion ma rozbudowany plan popremierowy, który wprowadzi świeżą zawartość do trybu dla jednego gracza i wprowadzi tryby online dla wielu graczy.

Watch Dogs: Legion oferuje różnorodne opcje ułatwień dostępu, od w pełni konfigurowalnych elementów sterujących po kierunkowe napisy dźwiękowe.

Dzięki Ubisoft Connect, idealnemu miejscu do łączenia się ze znajomymi lub uczestniczenia w wydarzeniach i zajęciach w grze, Watch Dogs: Legion oferuje również nowe ekscytujące, ograniczone czasowo i społecznościowe wyzwania, a także system lojalnościowy między grami, który pozwala graczom zarobić nieograniczoną kwotę Jednostek do wydania na unikalne nagrody, takie jak broń, stroje i materiały eksploatacyjne.


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...