DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Weekend z Rocket League za darmo!

rocket

Wyścigi się znudziły? Masz dość ciągłego kopania piłki?

JESZCZE NIE ZAGRAŁEŚ W ROCKET LEAGUE?! 

Jeżeli Twoja odpowiedź na zadane powyżej pytania to “Tak”, to mam dla Ciebie fantastyczną wiadomość, mianowicie w ten weekend za darmo na Steam dostępne jest połączenie obu gatunków, czyli fenomen, który zgarnął wiele nagród w zeszłym roku. Dynamiczna akcja, paliwo rakietowe, małe samochodziki i jeden cel, strzelić jak najwięcej bramek oraz pokonać swojego przeciwnika bądź przeciwników.

Reklama

Oczywiście wraz z tym, że Rocket League pojawił się bezpłatnie do przetestowania przez każdego z Was, Psyonix dało również możliwość zakupienia ich tytułu po obniżonej cenie w czasie trwania tej promocji.

Dodatkowo pragnę zaznaczyć, iż tuż po tym weekendzie do życia zostanie powołany dodatek, który do gry wprowadzi nowy tryb, czyli koszykówkę.

Reklama
Autor

Jedyny w swoim rodzaju, najwspanialszy z najwspanialszych, prawdziwy geniusz zła!

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Gry za darmo

Wolfenstein: The New Order za darmo na Epic Games Store. To już trzeci darmowy tytuł, który możemy bezpłatnie odebrać podczas Mega Wyprzedaży Epic.

Newsy

Materiał wideo prezentujący uzbrojenie w Sniper Elite 5. Materiał porusza temat różnorodności broni w grze oraz opcji jej modyfikacji.

Newsy

Marvel: Strażnicy Galaktyki dostępny w Game Pass. Gra jest dostępna za darmo dla abonamentów Game Pass na platformę Xbox oraz PC.

Reklama