DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Weekend z Rocket League za darmo!

rocket

Wyścigi się znudziły? Masz dość ciągłego kopania piłki?

JESZCZE NIE ZAGRAŁEŚ W ROCKET LEAGUE?! 

Jeżeli Twoja odpowiedź na zadane powyżej pytania to “Tak”, to mam dla Ciebie fantastyczną wiadomość, mianowicie w ten weekend za darmo na Steam dostępne jest połączenie obu gatunków, czyli fenomen, który zgarnął wiele nagród w zeszłym roku. Dynamiczna akcja, paliwo rakietowe, małe samochodziki i jeden cel, strzelić jak najwięcej bramek oraz pokonać swojego przeciwnika bądź przeciwników.

Oczywiście wraz z tym, że Rocket League pojawił się bezpłatnie do przetestowania przez każdego z Was, Psyonix dało również możliwość zakupienia ich tytułu po obniżonej cenie w czasie trwania tej promocji.

Dodatkowo pragnę zaznaczyć, iż tuż po tym weekendzie do życia zostanie powołany dodatek, który do gry wprowadzi nowy tryb, czyli koszykówkę.

Autor

Jedyny w swoim rodzaju, najwspanialszy z najwspanialszych, prawdziwy geniusz zła!

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.