DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Wejdź do gry ze słuchawkami HyperX CloudX Revolver Gears of War

Firma HyperX informuje o wprowadzeniu do sprzedaży limitowanej edycji gamingowych słuchawek HyperX CloudX Revolver Gears of War. Słuchawki są idealnym dopełnieniem ekskluzywnego zestawu od Microsoftu: konsoli Xbox One S Gears of War 4 Limited Edition 2TB z bezprzewodowym kontrolerem Xbox One Gears of War Crimson Omen Limited Edition.

HyperX CloudX Revolver Gear of War headset (2)

Zestaw słuchawkowy dla graczy HyperX CloudX Revolver Gears of War został zaprojektowany we współpracy z firmami Microsoft i The Coalition. Cechuje go charakterystyczny dla gry Gears of War surowy design, który idealnie współgra z konsolą Xbox One S Gears of War 4 Limited Edition 2TB oraz z bezprzewodowym kontrolerem Xbox One Gears of War Crimson Omen Limited Edition. Jest to licencjonowany zestaw słuchawkowy do konsoli Xbox, przetestowany i zatwierdzony przez firmę Microsoft, także pod kątem zgodności z funkcjami systemu Windows.

HyperX CloudX Revolver Gear of War headset (1) (1)

HyperX to marka stworzona z myślą o najbardziej wymagających graczach. Dlatego też jesteśmy dumni z możliwości współpracy z tak cenioną i popularną marką jaką jest Gears of War.

Daniel Kelley, Dyrektor Marketingu w firmie HyperX.

Zestaw został wyposażony w złącze jack 3,5 mm (4-biegunowe) i 2-metrowy przedłużacz. Zapewnia on reprodukcję dźwięku klasy studyjnej, dzięki czemu gracz może dokładniej zlokalizować przeciwnika z większej odległości. Jest to niezwykle ważne w przypadku gier FPS i tytułów zakładających rozgrywkę nieliniową. Pilot zintegrowany z przewodem ułatwia regulację głośności i wyciszanie mikrofonu. Pałąk obity jest prawdziwą skórą i wielokrotnie nagradzaną, wysokiej jakości pianką zapamiętującą kształt ucha, używaną od lat przez firmę HyperX. Ponadto, pilot zapewnia najwyższy komfort użytkowania słuchawek HyperX CloudX Revolver Gears of War, dzięki czemu użytkownik może cieszyć się grą przez wiele godzin. Odłączany mikrofon z funkcją redukcji szumów zapewni wyraźniejszą i pozbawioną szumów reprodukcję głosu, sprawiając, że pogawędki w trakcie gry staną się jeszcze większą przyjemnością.

Reklama

HyperX CloudX Revolver Gear of War headset (3)

Cena i dostępność

Słuchawki HyperX CloudX Revolver Gears of War zostały objęte dwuletnią gwarancją producenta. Urządzenie jest już dostępne w sprzedaży w cenie 599 złotych. Więcej informacji na temat urządzenia, można znaleźć na stronie HyperX.

Źródło: informacja prasowa

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama