DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Wejdź do świata profesjonalnego streamingu razem z Razer Ripsaw!

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Firma Razer zaprezentowała dziś światu kartę Razer Ripsaw, która pozwala na przechwytywanie obrazu w jakości 1080p60 przez interfejs USB 3.0. To niezwykłe narzędzie zapewni wysoką jakość nagrań oraz streamów prezentowanych na Twitchu lub YouTube. Karta Razer Ripsaw jest w pełni kompatybilna z komputerami PC oraz konsolami.

Razer jest obecny w świecie streamingu od samego początku, a dzięki naszemu sprzętowi topowi streamerzy od lat mogą dostarczać widzom wyjątkowe wrażenia z gier. Jesteśmy podekscytowani tym, że udało nam się stworzyć kartę pozwalającą na przechwytywanie obrazu, która wychodzi dokładnie naprzeciw potrzebom doświadczonych twórców. Debiutującym streamerom Ripsaw pozwoli z kolei na łatwy start i możliwość osiągnięcia poziomu prezentowanego choćby przez Syndicate czy PewDiePie.

Min-Liang Tan, CEO i współtwórca firmy Razer.

Rzr_Ripsaw_BackRen

Więcej informacji o Razer Ripsaw oraz powiązanych programach można znaleźć na: www.razerzone.com/ripsaw

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

DLC Monster Trucks Expansion zadebiutowało już dziś na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One X, Nintendo Switch i PC.

Newsy

Materiał wideo prezentujący uzbrojenie w Sniper Elite 5. Materiał porusza temat różnorodności broni w grze oraz opcji jej modyfikacji.

Newsy

Już dziś premiera LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów. Gra ukazała się na konsoli PlayStation, Xbox oraz PC.

Newsy

Plan rodzinny Xbox Game Pass będzie miał premierę już pod koniec tego roku. Cena Xbox Game Pass Family Plan będzie znacznie niższa.

Reklama