DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Weź udział w międzygalaktycznej przygodzie! Premiera The Sims 4 Star Wars: Wyprawa na Batuu

Pakiet rozgrywki do The Sims 4 Star Wars: Wyprawa na Batuu jest już dostępny na komputery PC oraz Mac za pośrednictwem platform Origin i Steam, a także na konsole Xbox One i PlayStation 4. Stworzona przez Maxis, Electronic Arts Inc., a także Lucasfilm, nowa odsłona kultowej serii symulacji życia daje graczom szansę na stworzenie własnej, niepowtarzalnej historii w świecie Gwiezdnych Wojen.The Sims 4 Star Wars: Wyprawa na Batuu umożliwia graczom oryginalną rozgrywkę na odległej planecie Batuu z autentycznymi krajobrazami i dźwiękami prosto z galaktyki Gwiezdnych Wojen. Po raz pierwszy w historii The Sims gracze i ich Simowie mogą odbyć podróż na kraniec galaktyki, poznać tak ikoniczne postaci, jak Rey czy Kylo Ren, a także spotykać się z miejscowymi w Kantynie Ogi, słuchając przy tym międzygwiezdnych hitów DJ’a R-3X. Dodatkowo będą mogli stworzyć najbardziej pożądaną broń w galaktyce – miecz świetlny – i zbudować własnego droida, który będzie towarzyszył im podczas wielu niezwykłych przygód.

Jako gość na Batuu, Simowie staną twarzą w twarz z członkami Ruchu Oporu, Najwyższego Porządku i Łotrami, którzy walczą o kontrolę nad stacją zwaną Czarną Iglicą. Gracze mogą zobowiązać się do lojalności wobec wybranej przez siebie frakcji i wypełniać misje, aby zdobyć jej zaufanie (i kilka galaktycznych kredytów po drodze). Poprzez podejmowanie nowych wyzwań i krytycznych misji, Simowie będą zwiększać swoją reputację i odblokowywać nowe nagrody, takie jak dostęp do myśliwców, nowe ubrania, artefakty i sprzęt, aż w końcu będą mogli spotykać się z przywódcami sił na Batuu. Czy dołączą do Rey i Vi Moradi jako część Ruchu Oporu, przysięgną służbę Kylo Renowi i Najwyższemu Porządkowi, czy też zaczną zadawać się z Hondo Ohnaką i Łotrami? Bez względu na to, którą drogę wybiorą gracze, będą mogli zaobserwować, jak uniwersum Gwiezdnych Wojen ożywa wokół nich na swój własny, niepowtarzalny sposób.

W trakcie wyprawy na Batuu Simowie będą mogli badać planetę i zbierać kryształy kyber, aby wykonać swój własny miecz świetlny, odbyć lot ikonicznymi gwiezdnymi myśliwcami lub odwiedzić Sklep z Droidami, aby zbudować zaufanego towarzysza do pomocy w misjach. Jednak zabawa nie kończy się na Batuu! Wraz z powrotem do domu, Simowie będą mogli przywieźć ze sobą nowe artefakty, dekoracje i przepisy inspirowane ich podróżami, urządzać amatorskie pojedynki na miecze świetlne, rozegrać partyjkę czy dwie w sabacca lub zabrać swojego droida na wszystkie wystrzałowe imprezy w okolicy. Możliwości staną się nieskończone, gdy gracze wyruszą przeżyć niezapomnianą przygodę i zaczną “pogrywać z życiem” w odległej galaktyce.

Aby dowiedzieć się więcej o The Sims 4 Star Wars: Wyprawa na Batuu, śledź @TheSims na Twitterze, Instagramie lub TikToku, polub The Sims na Facebooku, lub odwiedź TheSims.com.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...