DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Weź udział w międzygalaktycznej przygodzie! Premiera The Sims 4 Star Wars: Wyprawa na Batuu

Pakiet rozgrywki do The Sims 4 Star Wars: Wyprawa na Batuu jest już dostępny na komputery PC oraz Mac za pośrednictwem platform Origin i Steam, a także na konsole Xbox One i PlayStation 4. Stworzona przez Maxis, Electronic Arts Inc., a także Lucasfilm, nowa odsłona kultowej serii symulacji życia daje graczom szansę na stworzenie własnej, niepowtarzalnej historii w świecie Gwiezdnych Wojen.The Sims 4 Star Wars: Wyprawa na Batuu umożliwia graczom oryginalną rozgrywkę na odległej planecie Batuu z autentycznymi krajobrazami i dźwiękami prosto z galaktyki Gwiezdnych Wojen. Po raz pierwszy w historii The Sims gracze i ich Simowie mogą odbyć podróż na kraniec galaktyki, poznać tak ikoniczne postaci, jak Rey czy Kylo Ren, a także spotykać się z miejscowymi w Kantynie Ogi, słuchając przy tym międzygwiezdnych hitów DJ’a R-3X. Dodatkowo będą mogli stworzyć najbardziej pożądaną broń w galaktyce – miecz świetlny – i zbudować własnego droida, który będzie towarzyszył im podczas wielu niezwykłych przygód.

Jako gość na Batuu, Simowie staną twarzą w twarz z członkami Ruchu Oporu, Najwyższego Porządku i Łotrami, którzy walczą o kontrolę nad stacją zwaną Czarną Iglicą. Gracze mogą zobowiązać się do lojalności wobec wybranej przez siebie frakcji i wypełniać misje, aby zdobyć jej zaufanie (i kilka galaktycznych kredytów po drodze). Poprzez podejmowanie nowych wyzwań i krytycznych misji, Simowie będą zwiększać swoją reputację i odblokowywać nowe nagrody, takie jak dostęp do myśliwców, nowe ubrania, artefakty i sprzęt, aż w końcu będą mogli spotykać się z przywódcami sił na Batuu. Czy dołączą do Rey i Vi Moradi jako część Ruchu Oporu, przysięgną służbę Kylo Renowi i Najwyższemu Porządkowi, czy też zaczną zadawać się z Hondo Ohnaką i Łotrami? Bez względu na to, którą drogę wybiorą gracze, będą mogli zaobserwować, jak uniwersum Gwiezdnych Wojen ożywa wokół nich na swój własny, niepowtarzalny sposób.

Reklama

W trakcie wyprawy na Batuu Simowie będą mogli badać planetę i zbierać kryształy kyber, aby wykonać swój własny miecz świetlny, odbyć lot ikonicznymi gwiezdnymi myśliwcami lub odwiedzić Sklep z Droidami, aby zbudować zaufanego towarzysza do pomocy w misjach. Jednak zabawa nie kończy się na Batuu! Wraz z powrotem do domu, Simowie będą mogli przywieźć ze sobą nowe artefakty, dekoracje i przepisy inspirowane ich podróżami, urządzać amatorskie pojedynki na miecze świetlne, rozegrać partyjkę czy dwie w sabacca lub zabrać swojego droida na wszystkie wystrzałowe imprezy w okolicy. Możliwości staną się nieskończone, gdy gracze wyruszą przeżyć niezapomnianą przygodę i zaczną “pogrywać z życiem” w odległej galaktyce.

Aby dowiedzieć się więcej o The Sims 4 Star Wars: Wyprawa na Batuu, śledź @TheSims na Twitterze, Instagramie lub TikToku, polub The Sims na Facebooku, lub odwiedź TheSims.com.

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama