DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Hitman za darmo
Hitman za darmo

Newsy

Wiadomości z HITMAN 2: Sean Bean jako Nieuchwytny Cel na pierwszych obrazkach z gry; Ikoniczna walizka Agenta 47 powraca w nowym “Jak to działa?”

Warner Bros. Interactive Entertainment I IO Interactive opublikowały dzisiaj pierwsze screenshoty przedstawiajace aktora Seana Bean w roli nadchodzącego Nieuchwytnego Celu w grze HITMAN 2. Bean wcieli się w rolę Marka Faba, byłego agenta MI5, który stał się niezależnym zabójcą znanym jako “Nieumarły”, dzięki reputacji mistrza w wielokrotnym fingowaniu swojej śmierci. Pierwsza misja z Nieuchwytnym Celem, nazwana Nieumarły, ukaże się 20 listopada, tydzień po premierze gry HITMAN 2, i będzie dostępna przez limitowany czas.

By pobrać pierwsze screenshoty pokazujące misję HITMAN 2 Nieuchwytny Cel #1, w roli głównej Sean Bean, odwiedź: https://go.wbgames.com/Sean-Bean-Screenshots.

Co więcej, dziś ukazała się najnowsza część serii Jak to działa?zatytułowana Walizka. Ze względu na jej popularność, uwielbiana przez fanów walizka zaliczy triumfalny powrót w HITMAN 2, umożliwiając Agentowi 47 ukrywanie nie tylko karabinu snajperskiego, lecz również całej gamy różnorodnych przedmiotów. Nowa i udoskonalona walizka może teraz zostać wykorzystana do ogłuszania wrogów, odwracania uwagi potencjalnych świadków, a także do przenoszenia niebezpiecznych przedmiotów do strzeżonych miejsc przez nieświadomych przeciwników.

Żeby obejrzeć i udostępnić oficjalne wideo HITMAN 2 – Jak to działa?: Walizka, odwiedź: https://youtu.be/ZDLdka61en0.

Reklama

HITMAN 2 to kontynuacja uznanej na całym świecie gry wideo, HITMAN. Wyposażony w zupełnie nowe, szczegółowe i otwarte lokacje, pełne żywych, oddychających środowisk do eksploracji, HITMAN 2 oferuje graczom wolność w planowaniu ostatecznego zabójstwa, do których może wykorzystać różnorodne narzędzia, broń, przebrania i różne techniki ukrywania się, aby twórczo wyzwalać własny, unikalny łańcuch wydarzeń.

HITMAN 2 wprowadza również nowe sposoby gry dzięki trybowi Sniper Assassin, samodzielnej funkcji, która po raz pierwszy zapewnia kooperację w serii HITMAN, umożliwiając dwóm graczom wspólną pracę online w celu wyeliminowania swoich celów. Sniper Assassin jest już dostępny jako bonus za wczesny dostęp dla klientów, którzy zamówili HITMAN 2 w przedsprzedaży.

Gra przedstawi również unikalne podejście do trybu wieloosobowego 1 na 1 w trybie Ghost Mode. Gracze porównają swoje umiejętności w ostatecznym teście, gdy staną przeciwko sobie w rozgrywce online, jako dwóch Agentów 47, by sprawdzić, kto szybciej i sprawniej zlikwiduje przeciwników, wykorzystując bronie, przedmioty, stroje i zrzuty z powietrza.

HITMAN 2 będzie dostępny w polskiej wersji językowej (napisy) na system konsole PlayStation 4 i Xbox One 13 listopada 2018 w trzech wersjach: edycji podstawowej, Złotej Edycji i Edycji Kolekcjonerskiej, oraz w limitowanej Edycji Kolekcjonerskiej na komputery osobiste.

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama