DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Wideo z rozgrywką z dodatku The Outer Worlds: Coś się czai na Gorgonie

Po wczorajszym debiucie na Gamescom, Obsidian Entertainment i Private Division udostępniły rozszerzone materiały o The Outer Worlds: Coś się czai na Gorgonie, pierwszym z dwóch fabularnych dodatków do gry, przedstawiające zadanie poboczne „Miłość to plan, plan to śmierć”. Nowy zapis rozgrywki pozwala zerknąć po raz pierwszy na asteroidę Gorgona, a także na nowe uzbrojenie i kilka postaci, które spotkamy podczas wyprawy.The Outer Worlds: Coś się czai na Gorgonie dodaje sporo nowej zawartości do pełnego czarnego humoru świata gry poprzez nową przygodę w stylu noir, w której gracze wyruszą na asteroidę Gorgona, aby zbadać tajemnicze korzenie Adreny-Czasu. Gracze będą musieli ukończyć Monarch, aby zyskać dostęp do zawartości Coś się czai na Gorgonie.


The Outer Worlds: Coś się czai na Gorgonie


The Outer Worlds: Coś się czai na Gorgonie będzie dostępne od 9 września na PlayStation 4, Xbox One i PC w cenie 14,99€, a posiadacze Xbox Game Pass otrzymają 10% rabat na to DLC. Coś się czai na Gorgonie będzie też dostępne w ramach przepustki z rozszerzeniami do The Outer Worlds, także dostępnej 9 września. Przepustka z rozszerzeniami do The Outer Worlds zawierać również będzie drugie DLC, Morderstwo na Erydanie, i będzie dostępna w niższej cenie 24,99€. The Outer Worlds: Coś się czai na Gorgonie i przepustka z rozszerzeniami do The Outer Worlds wymagają podstawowej wersji gry na tej samej platformie.


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.