DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Widma Kolei Solarnych już na PC!

 

Dokładnie tydzień temu, na komputerach osobistych pojawiła się najnowsza i najbardziej wyczekiwana aktualizacja do Warframe. Łatka zatytułowana Widma Kolei Solarnych wprowadza tonę nowości, między innymi dodaje towarzyszy w postaci kosmicznych kotów, nowe tryby walki powietrznej przy użyciu Archwingów, nowe mechanizmy Mapy Gwiezdnej i wiele, wiele więcej.

Widma Kolei Solarnych jest jedną z trzech najważniejszych aktualizacji do Warframe zaplanowanych na lato!

Reklama

Specters of the Rail Key Art


Główne nowości dodane przy okazji dzisiejszej aktualizacji Widma Kolei Solarnych na PC to:

NOWI TOWARZYSZE – KAVAT: Nowy gatunek dołącza do Arsenału! Te porywcze, przypominające koty stworzenia dodane zostaną wraz ze swoją własną Zbroją oraz Modami, wnosząc do walki nieco bardziej defensywny styl wsparcia.

Dwie unikatowe rasy ze swoimi własnymi zestawami cech oraz umiejętności to:

  • Kavaty Adarza – zabójcze i bystre, dają swojemu Tenno i jego sojusznikom szansę na zadawanie Obrażeń Krytycznych przez krótki czas oraz odbijanie ataków wprost w wyprowadzających je przeciwników,
  • Kavaty Smeeta – powściągliwe ale potężne, od czasu do czasu tworzą projekcie samego siebie, rozpraszającą przeciwników i przynosząc szczęście całej swojej drużynie.

GENERALNA MODERNIZACJA ARCHWINGÓW: Archwingi otrzymają całkowite przeorganizowanie Systemu Lotu, oferując graczom sześć stopni wolności! Aby Tenno mogli jak najlepiej doświadczyć tych zmian do rozgrywki zostały wprowadzone także nowa Klasa Wspierająca i nowe Tryby Gry. Zmiany w systemie Archwingów zawierać będą:

  • Wspierającego Archwinga – dla wszystkich tych, którzy chcą jedynie delikatnej pomocy dla swojego Tenno,
  • Tryb Pościgu – gracze muszą ścigać się i walczyć z dobrze chronionym statkiem Grineer, unikając jego opancerzonych wieżyczek, min oraz nieustannie wzywanych posiłków,
  • Tryb Pogoni – gracze muszą zapobiec ucieczce wrogich statków z zaopatrzeniem w określonym przedziale czasowym.

PRZEPROGRAMOWANIE MAPY GWIEZDNEJ: Gracze doświadczą całkowicie nowego modelu eksploracji Systemu Origin dzięki przeprogramowanej Mapie Gwiezdnej. Niech w przestrzeni kosmicznej ku misjom reaktywowania połączeń między planetami, zwanych Złączami, prowadzi ich nostalgicznie wyglądająca mapa. Jest ona hołdem dla projektu pierwszego interfejsu w Warframe, który chcieli zobaczyć jeszcze raz najbardziej doświadczeni gracze.


 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

DLC Monster Trucks Expansion zadebiutowało już dziś na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One X, Nintendo Switch i PC.

Newsy

Bohaterowie Garou: Mark of the Wolves już w King of Fighters XV. Pierwsze DLC z nowymi postaciami do King of Fighters XV jest już...

Newsy

Marvel: Strażnicy Galaktyki dostępny w Game Pass. Gra jest dostępna za darmo dla abonamentów Game Pass na platformę Xbox oraz PC.

Newsy

Joseph: Upadek - dziś swoją premierę ma trzecie i ostatnie DLC do Far Cry 6, które jest częścią przepustki sezonowej. Można w nie zagrać...

Reklama