DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Więcej walk, więcej chwały! Grepolis ulepsza system bitew.

Grepolis to strategiczna gra przeglądarkowa (dostępna także na platformy Android i iOS) oparta na modelu free-to-play, której akcja przenosi gracza w czasy Starożytnej Grecji. Jak w każdej grze strategicznej celem gracza jest stworzenie jak największego imperium, wydobywanie surowców, rozbudowa armii, zawieranie oraz zrywanie sojuszy i oczywiście… podbój.

grepolis1

…a tak wygląda sama rozgrywka.

Od drugiego lutego zostaje ulepszony system walki w grze Grepolis. Wiadomość ta zainteresuje przede wszystkim początkujących graczy: jak informuje wydawca InnoGames wprowadzono punkty walki wioski (pozwalające na rozbudowę armii i zdobywanie zasobów)  i punkty obozu bandytów (bardziej „inwazyjne” zdobywanie punktów bitewnych, które zdobywa się staczając bitwy). Otrzymane punkty gracze mogą według własnego uznania przeznaczyć na rozbudowę ruin w wioski, lub zwiększając poziom kultury. Wprowadzono też Lojalność Mieszkańców zwiększającą zasoby o 115%. InnoGames to także wydawca cieszących się dużym uznaniem gier przeglądarkowych takich jak Plemiona, czy Forge of Empires.

 

Reklama
Autor

30-letni miłośnik, by nie rzec maniak gier komputerowych. Łączy miłość do gier z książkami i dobrą muzyką. Z pasji, powołania i wykształcenia jest chemikiem teoretycznym skaczącym pomiędzy grami komputerowymi a równaniami mechaniki kwantowej.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama