DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Wiedźmin 3 za darmo
Wiedźmin 3 za darmo

Gry za darmo

Wiedźmin 3: Dziki Gon za darmo na GOG GALAXY 2.0

Niedawno świętowaliśmy piąte urodziny gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, a przed nami jeszcze jeden dobry powód, by wrócić do tego kultowego tytułu od CD PROJEKT RED. Jeśli masz już grę na dowolnej platformie PC lub konsoli, możesz teraz odebrać darmową kopię w GOG GALAXY 2.0. W przyszłości możesz się spodziewać więcej tego typu wydarzeń w GOG GALAXY 2.0.


Wiedźmin GOG GALAXY 2.0


Czym jest GOG GALAXY 2.0?


GOG GALAXY 2.0 to aplikacja, która pozwala połączyć listy znajomych i gry z różnych platform w jednym miejscu. Dzięki funkcjonalnej i starannie zaprojektowanej bibliotece, możesz uporządkować swoje gry PC oraz tytuły konsolowe, zarządzać nimi, uruchamiać dowolną grę na PC oraz śledzić postępy i statusy znajomych, ich osiągnięcia i czas gry na wszystkich połączonych platformach.


W jaki sposób mogę odebrać grę Wiedźmin 3: Dziki Gon za darmo?Jeśli połączysz platformę, na której już masz Wiedźmina 3 z naszą aplikacją GOG GALAXY 2.0, otrzymasz darmową kopię gry z GOG.COM. Tytuł pojawi się w aplikacji w twojej bibliotece gier. GOG GALAXY 2.0 zaimportuje również twoje postępy z Wiedźmina 3, w tym osiągnięcia i czas gry.

Reklama

Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji GOG.COM zawiera kilka ekskluzywnych dodatków cyfrowych: ścieżkę dźwiękową rozszerzoną o 4 dodatkowe utwory, oficjalne szablony papierowych zabawek z serii Wiedźmin, zaprojektowane przez Tougui, oraz komiks „Wiedźmin. Dom ze szkła” w wersji cyfrowej. Posiadacze wersji GOG.COM mogą pobrać wszystkie te dodatki, korzystając z aplikacji GOG GALAXY 2.0.

Darmową kopię gry możesz odebrać w aplikacji przez cały tydzień, do 23 czerwca, do godziny 13:00. Aby pobrać GOG GALAXY 2.0 na Windowsa lub macOS, odwiedź stronę www.gogalaxy.com. Upewinj się też, że masz najnowszą wersję aplikacji: 2.0.16.187 na Windows lub 2.0.16.200 na macOS.

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama