DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Większa mapa czeka na graczy w American Truck Simulator!

Wydawnictwo Techland wraz ze studiem deweloperskim SCS Software – twórcami American Truck Simulator – ogłasza wydanie aktualizacji 1.5. Wraz z nią do gry trafia nowy, przeskalowany świat.

I-10_LA_leaving

Prace nad zmianą skali świata w American Truck Simulator dobiegły końca. W ciągu ostatnich miesięcy deweloperzy zainwestowali w ten projekt tysiące godzin. Efektem ich wysiłków jest na nowo opracowana i znacznie lepiej oddająca rzeczywistość sieć dróg. To kolejny duży krok na drodze do realistycznego odwzorowania Stanów Zjednoczonych takimi, jakie mogą obserwować je prawdziwi kierowcy ciężarówek.Przez ostatnie miesiące studio informowało na swoim blogu o projekcie zmiany skali w American Truck Simulator z 1:35 na 1:20. Zmiana jest istotna, gdyż inna skala wiąże się m.in. z wydłużeniem cyklu dnia i nocy oraz korektą systemu ekonomii. W efekcie sama rozgrywka zmienia się dużo bardziej, niż przyzwyczaiły graczy do tego „zwykłe aktualizacje” pozostałych produkcji.

Reklama

I-80_Donner_Pass

Źródło: informacja prasowa

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama