DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Wielka premiera FIFA17!

Polska Ekstraklasa i reprezentacja narodowa, najlepsi piłkarze i kluby, a to wszystko na najsłynniejszych stadionach świata, z polskim komentarzem.  

fifa-17-1920x1080-pc-ps3-ps4-xbox-1053

Dziś premiera gry EA SPORTS™ FIFA 17 na PC, Xbox One, PlayStation®4, Xbox 360 oraz PlayStation®3. Po raz pierwszy w historii serii, gra FIFA 17 napędzana jest technologią Frostbite, jedną z najlepszych na rynku, gwarantującą rozgrywanie meczów wyglądających tak samo, jak w przypadku transmisji telewizyjnych. Nowością w tegorocznej odsłonie jest tryb fabularny Droga do sławy*, w którym fani mogą przeżyć historię Aleksa Huntera, wschodzącej gwiazdy Premier League.

„To naprawdę wyjątkowy rok dla serii FIFA”, powiedział David Rutter, producent wykonawczy FIFA 17. „Korzystamy z nowej technologii, a także wprowadzamy zupełnie nowy tryb i wiele innych elementów. Wszystkie rzeczy, które nasz zespół umieścił w tegorocznej edycji są niesamowite i nie możemy się doczekać, aż fani wybiegną na boisko i sami ich doświadczą”.
Ten rok jest także najlepszym sezonem dla FIFA Ultimate Team™, a to za sprawą wprowadzenia wyzwań budowania składu oraz nowego sposobu rywalizacji w postaci Mistrzostw FUT. W wyzwaniach budowania składu gracze muszą wypełniać specjalne tematyczne zadania, takie jak stworzenie drużyny z graczy z tego samego kraju lub ligi. Otrzymają za to nagrody w grze, a kolejne wyzwania będą dodawane w trakcie sezonu.

Mistrzostwa FUT dają graczom szansę na zakwalifikowanie się do Ligi Weekendowej, a także na rywalizację w miesięcznych rankingach. Im wyższa pozycja, tym większe nagrody w grze, a osoby stale zajmujące wysokie pozycje mogą otrzymać szansę zagrania w turniejach FIFA Interactive World Cup oraz EA SPORTS FIFA 17 Ultimate Team Championship Series.

Na poziomie rozgrywki FIFA 17 wprowadza innowację związaną z zachowaniem zawodników – tym, jak myślą, poruszają się, wchodzą w interakcje z przeciwnikami i wyprowadza ataki. Do nowych elementów rozgrywki zalicza się przebudowanie stałych fragmentów oraz starć fizycznych, system aktywnej inteligencji oraz nowe techniki ofensywne. Umożliwią one całkowitą kontrolę nad każdym momentem meczu.

FIFA 17 została stworzona przez EA Vancouver i EA Romania. Jest już dostępna na całym świecie na PC, Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360 i PlayStation 3.

Źródło: informacja prasowa

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama