DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Wielki sukces Gamedec na Kickstarterze!

Gamedec bije rekordy! 4090 wspierających, zebranych 143 204 USD, odblokowanych 6 celów dodatkowych i wciąż 4 dni do końca zbiórki. Gamedec już w tej chwili znajduje się w top 3 polskich growych kampanii na Kickstarterze, spośród 150 kampanii uruchomionych przez rodzime studia.


Gamedec


Nie 50,000 USD, nie 100,000 USD, ale prawie trzy razy tyle, ile wynosił cel podstawowy. Gamedec właśnie rozpoczął ostatnią prostą na Kickstarterze,  a mając do dyspozycji jeszcze 4 dni, już teraz jest kolejnym crowdfundingowym hitem z Polski. Co więcej twórcy znajdują się na najlepszej drodze do osiągnięcia progu 170,000 USD, który pozwoli na częściowe udźwiękowienie postaci pobocznych w grze.

Potrzebny jest jeszcze jeden, ostatni wysiłek ze strony graczy, żeby do nadchodzącego tytułu Anshar Studios zostały dodane głosy postaci pobocznych. Ostatecznie cechą dobrego detektywa jest poszukiwanie wszelkich możliwych wskazówek, potrzebnych do rozwiązania sprawy. Również tych, których świadomie lub nie, potrafią dostarczyć sami podejrzani. A zaliczyć do nich można wyraz twarzy, mowę ciała, ale także ton głosu. Dlatego właśnie developerzy z katowickiego studia zdecydowali się na danie głosu postaciom pobocznym!


Gamedec


Link do zbiórki – https://www.kickstarter.com/projects/anshar/gamedec-isometric-cyberpunk-rpg-set-in-xxii-century


Osiągnięcie progu 170,000 USD pozwoli na częściowe udźwiękowienie postaci pobocznych w grze. Każdy NPC otrzyma zestaw linii dialogowych, które zostaną nagrane. Nie wszystkim wypowiedziom będzie towarzyszyła wersja audio, ale nagrane głosy pozwolą graczom lepiej zrozumieć charakter i nastrój postaci, z którymi będą rozmawiać. Rozwiązanie to wydaje się być idealne, bo dalej pozostawi sporo miejsca dla wyobraźni graczy. Zwłaszcza, że dokładnie jak w starych, dobrych eRPGach, czasem wystarczy tylko kilka zdań czy charakterystycznych drobiazgów, żeby zorientować się, z kim mamy do czynienia.

Reklama

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama