DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Wielkie Maszyny wjeżdżają na pola w Pure Farming 2018

Fani rolnictwa – Techland Publishing ma przyjemność ogłosić, że dodatek Big Machines do Pure Farming 2018 jest już dostępny. Na szczycie listy znaczących poprawek, które obejmują zmiany w rozgrywce, SI, oprawie wizualnej i ogólnej funkcjonalności gry, darmowe rozszerzenie wprowadza pięć nowych licencjonowanych maszyn. I są one naprawdę ogromne.Big Machines to 3 maszyny marki Deutz-Fahr i 2 marki Dewulf:

  • traktor Deutz-Fahr Agrotron 6165
  • traktor Deutz-Fahr Agrotron 9340 TTV
  • kombajn Deutz-Fahr C9206
  • kombajn do ziemniaków Dewulf Kwatro
  • kombajn do ziemniaków Dewulf RA 3060

Inne zmiany to możliwość sadzenia trawy na polach, poprawione efekty oświetlenia, usprawnione SI współpracowników, noktowizor w dronie, zaawansowana fizyka prowadzenia pojazdów, możliwość sprzedawania pól i budynków oraz wiele więcej.


 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.