DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Witaj w dżungli – Wyprawy gildyjne w Forge of Empires właśnie wystartowały!

forrge1

Pamiętacie niedawno opublikowany odcinek InnoGames TV, w którym twórcy Forge of Empires zapowiedzieli zupełnie nowy tryb rozgrywki “Wyprawy Gildyjne”?

Jeżeli nie, to zapraszam do krótkiego artykułu na ten temat.

Jeżeli tak, to chcielibyśmy poinformować, że wyprawy gildyjne w Forge of Empires właśnie wystartowały! Nowy tryb rozgrywki położy duży nacisk na współpracę graczy, którzy razem stawią czoła nowemu rodzajowi wyzwań, jakie czekają na nich w tajemniczej dżungli.

Wyprawy gildyjne 01

Każdy gracz, który znajduje się w Epoce Żelaza lub wyższej, może wziąć udział w Wyprawach, które będą restartowane co tydzień. Gracze współdziałają, aby wypełnić cele danej gildii, poprzez indywidualne przechodzenie mapy Wypraw. Kiedy gildia zbierze już odpowiedni poziom Punktów Wypraw, zyskuje Potencjał, który przekłada się na nagrody oraz bonusy dla wszystkich jej członków.
Wyprawy gildyjne 02
 Źródło: informacja prasowa

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.