DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

„Witaj w Nowym Świecie” – nowy zwiastun gry Total War: WARHAMMER II

Nowy Świat Total War: WARHAMMER II jest przepiękny, z Hexoatl – miastem dżunglą i Lothern – niebem elfów, które jest wizytówką ich wielkiej, starożytnej historii. Nie zmienia to faktu, że czekają cię bezlitosne i chaotyczne bitwy. Nowy Świat szczyci się licznymi starożytnymi dżunglami, a także zimnymi, odizolowanymi i naznaczonymi czarną magią pustkowiami. Poszukiwacze przygód będą żeglować po zachodnich ziemiach podbijając krainy Lustrii, Naggaroth, Ulthuan i Southlands w poszukiwaniu kontroli nad Wielkim Wirem. Diaboliczne mroczne lasy, niebezpieczne, rozległe morza i tajemnicze porzucone ruiny spowolnią twoją dominację nad Nowym Światem.Bądź pierwszym, który doświadczy piękna Nowego Świata, zanurzając się w jego niezwykłych widokach i zaplanuj swoją drogę do zwycięstwa.

Krótko po premierze Total War: WARHAMMER II gigantyczna aktualizacja zostanie udostępniona za darmo posiadaczom obu gier. Nowa, połączona mapa kampanii umożliwi podbicie dowolną rasą Starego i Nowego Świata z podstawowej wersji gry lub każdą rasą z dowolnego DLC.

Reklama

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama