DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

„Witaj w Nowym Świecie” – nowy zwiastun gry Total War: WARHAMMER II

Nowy Świat Total War: WARHAMMER II jest przepiękny, z Hexoatl – miastem dżunglą i Lothern – niebem elfów, które jest wizytówką ich wielkiej, starożytnej historii. Nie zmienia to faktu, że czekają cię bezlitosne i chaotyczne bitwy. Nowy Świat szczyci się licznymi starożytnymi dżunglami, a także zimnymi, odizolowanymi i naznaczonymi czarną magią pustkowiami. Poszukiwacze przygód będą żeglować po zachodnich ziemiach podbijając krainy Lustrii, Naggaroth, Ulthuan i Southlands w poszukiwaniu kontroli nad Wielkim Wirem. Diaboliczne mroczne lasy, niebezpieczne, rozległe morza i tajemnicze porzucone ruiny spowolnią twoją dominację nad Nowym Światem.Bądź pierwszym, który doświadczy piękna Nowego Świata, zanurzając się w jego niezwykłych widokach i zaplanuj swoją drogę do zwycięstwa.

Krótko po premierze Total War: WARHAMMER II gigantyczna aktualizacja zostanie udostępniona za darmo posiadaczom obu gier. Nowa, połączona mapa kampanii umożliwi podbicie dowolną rasą Starego i Nowego Świata z podstawowej wersji gry lub każdą rasą z dowolnego DLC.


 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.