DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Witajcie w Roku Koguta! Nowe wydarzenie w Overwatch

Rozpoczęły się obchody Księżycowego Nowego Roku w Overwatch i mamy nadzieję, że to sezonowe wydarzenie przyniesie Wam szczęście, dobrobyt oraz – co najważniejsze mnóstwo dobrej zabawy.

unnamed (5)

W ciągu najbliższych trzech tygodni gracze będą mogli zebrać ponad 100 tematycznych elementów ozdobnych, nacieszyć się strzelaniem w świetle fajerwerków na Wieży Lijiang oraz wspólnymi siłami zdobyć flagę w najnowszej Rozróbie w Overwatch.

Czekają was szczęście i dobrobytOd dziś wszystkie skrzynki z łupami w grze zostały zamienione na specjalne księżycowe skrzynki z łupami – które są wypełnione skarbami takimi jak np. nowe skórki Lektyka D.Vy i Wukong Winston!

Reklama

Podobnie jak w przypadku poprzednich wydarzeń, każda księżycowa skrzynka z łupami zakupiona lub zdobyta od teraz aż do końca tego wydarzenia będzie zawierać przynajmniej jeden element z naszej kolekcji Roku Koguta. Znajdziecie wśród nich portrety gracza, graffiti, zwycięskie pozy, emotki, prezentacje zagrań, skórki i wiele innych! Zawartość każdej sezonowej skrzynki z łupami jest losowa, ale przez cały czas trwania wydarzenia można odblokowywać kolejne modyfikacje dla swoich bohaterów.

Odblokowane elementy zostaną w waszych kolekcjach na zawsze, co oznacza, że będziecie mogli przez cały rok świętować Rok Koguta. Bieżąca kolekcja zniknie jednak ze sklepu 13 lutego, więc odpalcie swoją ulubioną maszynę do gier już dziś i zacznijcie świętować, póki jest czas!

Łapcie Koguta

Żadna impreza nie obędzie się bez fantastycznej rozróby, więc w przypadku Roku Koguta zaczerpnęliśmy z tradycji i przedstawiamy wam prawdziwą klasykę rywalizacji w ujęciu Overwatch: Zdobądź flagę.

W Rozróbie „Łap Koguta”, drużyny zmierzą się ze sobą na Wieży Lijiang, próbując zdobyć flagę przeciwnika. W tym błyskawicznym starciu gracze będą musieli wykazać się kreatywnością dobierając skład drużyny, tak by osiągnąć zarówno szybkość ataku jak i odpowiednią obronę.

Reklama

Niech rozpocznie się świętowanie!

Rok Koguta w Overwatch rozpoczyna się JUŻ TERAZ na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Źródło: informacja prasowa

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama