DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Back 4 Blood
Back 4 Blood
My nie możemy się już doczekać

Newsy

WORLD WAR Z: AFTERMATH JUŻ W SPRZEDAŻY

World War Z: Aftermath jest od dziś dostępny w sprzedaży na platformach PS4 oraz Xbox One, z opcją wstecznej kompatybilności dla PS5 i Xbox Series X oraz wsparciem dla rozdzielczości 4K i 60 klatek.


World War Z: Aftermath


Zasilany nową generacją autorskiego silnika firmy Saber Interactive, Swarm Engine™, World War Z: Aftermath pozwoli ci zagrać z maksymalnie trójką znajomych lub w pojedynkę z sojusznikami SI i walczyć na całym świecie przeciw hordom wygłodniałych zombie w trakcie pełnych napięcia nowych epizodów fabularnych. Odbij Watykan w iście epickiej konfrontacji w Rzymie i połącz siły z ocalałymi na śnieżnej Kamczatce.


Główne cechy gry:


  • Nowe opowieści z targanego wojną świata – Odbij Watykan w iście epickiej konfrontacji w Rzymie i połącz siły z ocalałymi na śnieżnej Kamczatce w ramach nowych misji fabularnych.
  • Nowe sposoby walki – Walcz z nieumarłymi przy użyciu nowego brutalnego systemu walki wręcz, dziesiątkując gniki przy użyciu wyjątkowych broni na dwie ręce broni, takich jak sierp, tasak, siekiera czy młot i doświadcz podnoszącego ciśnienie, wciągającego, opcjonalnego trybu dla jednego gracza.
  • Rozbudowany postęp postaci – Podnoś poziom w ośmiu unikalnych klasach, każda z własnymi zaletami, w tym zupełnie nowej Straży Przedniej, uzbrojonej w tarczę elektryczną, pozwalającą przebić się przez hordę w morderczo efektywny sposób. Dostosuj swoją broń i pokonuj nowe codzienne misje ze specjalnymi modyfikatorami, aby otrzymać dodatkowe nagrody.
  • Pełne doświadczenie World War Z – Aftermath zawiera całą zawartość z World War Z: Game of the Year Edition, w tym pełne epizody w Nowym Jorku, Moskwie, Marsylii, Jerozolimie i Tokio.
  • Graj z przyjaciółmi gdziekolwiek – Aftermath zawiera wsparcie dla do czterech graczy w trybie kooperacji, z pełnym cross-playem dla konsol i PC, w tym poprzez Epic Games Store i Steam.
  • Nowa generacja chmary zombie – Graj we wspaniałej rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę. Zatrzymaj niekończące się fale coraz trudniejszych zombie w nowym trybie hordy XL, który zostanie wprowadzony po premierze, w ramach darmowej aktualizacji na PC, PlayStation®5 i Xbox Series X|S.

Pełnoprawna edycja World War Z: Aftermath na nową generację oficjalnie wystartuje na platformach PlayStation®5 i Xbox Series X|S w przyszłym roku, dając dotychczasowym posiadaczom możliwość bezpłatnej aktualizacji i więcej udoskonaleń, w tym nowy tryb Horde Mode XL.


Sprawdź również!

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama