DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Back 4 Blood
Back 4 Blood
My nie możemy się już doczekać

Newsy

WORLD WAR Z: AFTERMATH JUŻ W SPRZEDAŻY

World War Z: Aftermath jest od dziś dostępny w sprzedaży na platformach PS4 oraz Xbox One, z opcją wstecznej kompatybilności dla PS5 i Xbox Series X oraz wsparciem dla rozdzielczości 4K i 60 klatek.


World War Z: Aftermath


Zasilany nową generacją autorskiego silnika firmy Saber Interactive, Swarm Engine™, World War Z: Aftermath pozwoli ci zagrać z maksymalnie trójką znajomych lub w pojedynkę z sojusznikami SI i walczyć na całym świecie przeciw hordom wygłodniałych zombie w trakcie pełnych napięcia nowych epizodów fabularnych. Odbij Watykan w iście epickiej konfrontacji w Rzymie i połącz siły z ocalałymi na śnieżnej Kamczatce.


Główne cechy gry:


  • Nowe opowieści z targanego wojną świata – Odbij Watykan w iście epickiej konfrontacji w Rzymie i połącz siły z ocalałymi na śnieżnej Kamczatce w ramach nowych misji fabularnych.
  • Nowe sposoby walki – Walcz z nieumarłymi przy użyciu nowego brutalnego systemu walki wręcz, dziesiątkując gniki przy użyciu wyjątkowych broni na dwie ręce broni, takich jak sierp, tasak, siekiera czy młot i doświadcz podnoszącego ciśnienie, wciągającego, opcjonalnego trybu dla jednego gracza.
  • Rozbudowany postęp postaci – Podnoś poziom w ośmiu unikalnych klasach, każda z własnymi zaletami, w tym zupełnie nowej Straży Przedniej, uzbrojonej w tarczę elektryczną, pozwalającą przebić się przez hordę w morderczo efektywny sposób. Dostosuj swoją broń i pokonuj nowe codzienne misje ze specjalnymi modyfikatorami, aby otrzymać dodatkowe nagrody.
  • Pełne doświadczenie World War Z – Aftermath zawiera całą zawartość z World War Z: Game of the Year Edition, w tym pełne epizody w Nowym Jorku, Moskwie, Marsylii, Jerozolimie i Tokio.
  • Graj z przyjaciółmi gdziekolwiek – Aftermath zawiera wsparcie dla do czterech graczy w trybie kooperacji, z pełnym cross-playem dla konsol i PC, w tym poprzez Epic Games Store i Steam.
  • Nowa generacja chmary zombie – Graj we wspaniałej rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę. Zatrzymaj niekończące się fale coraz trudniejszych zombie w nowym trybie hordy XL, który zostanie wprowadzony po premierze, w ramach darmowej aktualizacji na PC, PlayStation®5 i Xbox Series X|S.

Pełnoprawna edycja World War Z: Aftermath na nową generację oficjalnie wystartuje na platformach PlayStation®5 i Xbox Series X|S w przyszłym roku, dając dotychczasowym posiadaczom możliwość bezpłatnej aktualizacji i więcej udoskonaleń, w tym nowy tryb Horde Mode XL.


Sprawdź również!

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...