DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Stellaris: Nemesis
Stellaris: Nemesis

Newsy

Wybierz między chaosem a porządkiem w Stellaris: Nemesis!

Dziś Paradox Interactive, studio, które daje graczom możliwość ocalenia galaktyki, ogłosiło, że Nemesis – najnowsze i największe rozszerzenie do Stellaris – jest już dostępne na PC na całym świecie. Premiera konsolowa odbędzie się w późniejszym terminie.Dzięki Nemesis gracze kształtują przeznaczenie galaktyki pełnej niepewności i zamętu. Wybierz sprawiedliwość i pokój zostając Opiekunem Galaktycznym (i utrzymując władzę po zakończeniu kadencji, zapewniając „stabilność” galaktyki) lub ostateczne zniszczenie, zostając największym zagrożeniem dzięki wybraniu ścieżki Zmory. Nemesis dostarcza najpotężniejsze narzędzia w historii gry Stellaris.


Niezależnie od tego, czy gracze zdecydują się zdobyć władzę sprytem i dyplomacją, czy też wyeliminować wszystko na swojej drodze czystą, miażdżącą siłą, mogą oczekiwać większej kontroli niż kiedykolwiek dzięki nowej zawartości:


  • Zostań uosobieniem zagrożenia: bądź ogniem, który trawi galaktykę i może położyć kres jej istnieniu. W miarę rozwoju twojego złowrogiego imperium uzyskasz dostęp do niszczycielskich premii, które umożliwią ci przełamanie galaktycznego impasu na twoich warunkach. Jeśli reszta wszechświata nie zdoła cię powstrzymać na czas, zdobędziesz potęgę, którą pochłoniesz cały kosmos!
  • Opiekun galaktyczny: przekonaj galaktyczną społeczność, aby mianowała cię opiekunem dysponującym wyjątkowymi narzędziami do walki z zagrożeniem. Wykorzystaj te nadzwyczajne możliwości, aby przywrócić ład i porządek wszechświatowi, który chyli się ku upadkowi. Gdy kryzys zostanie zażegnany, możesz zrzec się uzyskanych praw… Albo je zachować i wznieść na ich fundamentach nowe galaktyczne imperium.
  • Szpiegostwo: wiedza to potęga, dlatego posłuż się nowymi narzędziami, aby lepiej poznać przeciwników (lub sojuszników). Wysyłaj emisariuszy z tajnymi misjami lub prowadź działania kontrwywiadowcze na terytorium wroga. Kłamstwa i podstęp skutecznie zamaskują twoje ślady, umożliwiając rozpracowanie najpilniej strzeżonych tajemnic konkurentów. W miarę rozwoju swoich umiejętności infiltracyjnych uzyskasz dostęp do nowych operacji, w tym sabotażu bazy gwiezdnej, pozyskania operatora czy kradzieży technologii. Za pomocą kampanii oszczerstw oraz incydentów dyplomatycznych wprowadzisz zamęt w zwartych szeregach sojuszników. Rozegraj wszystko z głową, a nikt nie zorientuje się w twoich gierkach: to, czego nie wiedzą, będzie ich zgubą.
  • Nowy zestaw statków: Nemesis wprowadza do gry kolejne modele statków inspirowane osiągnięciami najwspanialszych imperiów w historii gatunku science fiction. Dzięki nim wygląd twojego mocarstwa będzie należycie odpowiadał twojej potędze zarówno podczas podboju galaktyki, jak i w trakcie triumfalnego marszu poprzez jej zgliszcza.

Stellaris: Console Edition zostało wydane na PlayStation 4, Xbox One, i Xbox Series X|S w polskiej wersji językowej (napisy). Więcej informacji o grze znajdziesz na jej oficjalnej stronie internetowej


Sprawdź również!


Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama