DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Apex
Apex

Aktualności

Wydarzenie Poszukiwacze Wrażeń w Apex Legends ujawnione!

Wczoraj Respawn i EA ogłosili najnowsze wydarzenie w Apex Legends – Poszukiwacze Wrażeń, które odbędzie się między 13 lipca a 3 sierpnia. Wydarzenie wprowadzi do trybu Aren nową mapę, która zamieni podłogę w lawę. Oprócz tego, udostępniona zostanie nowa ścieżka nagród i nowy zestaw skórek, który na pewno zwróci uwagę innych graczy.Poniżej podsumowanie aktywności, których mogą spodziewać się gracze:


  • New Mapa w Trybie Aren: Rozlewisko – Rozlewisko różni się od pozostałych map Aren tym, że oparta jest na liniach, z których każda oddzielona jest budynkami wypełnionymi lawą. Przez to rozdzielenie, gracze będą musieli podjąć decyzję przed wyborem jednej ze strony lub zaryzykować odsłonięcie jeden z flank. Rozlewisko to już 7. mapa dodana do aktualnej rotacji, co podkreśla stałą ewolucję Apex Legends.
  • Ścieżka Nagród – każdy tydzień wydarzenia oferuje nowe ścieżki nagród. W pierwszym tygodniu gracze będą mieli szansę wygrać zestaw dla Rampart, w skład którego wchodzi zawieszka na broń, skórka na broń i legendarna skórka dla bohatera. W drugim tygodniu do zdobycia będą boostery do Battle Passa, paczki Apex oraz metale do craftingu. Tydzień trzeci wprowadzi do gry skórkę Lethal Enforcer dla Bangalore i kilka innych nagród.
  • Przedmioty kosmetyczne Poszukiwaczy Wrażeń i letnia wyprzedaż – począwszy od 13 lipca, aż do 27 lipca, w grze dostępna będzie letnia wyprzedaż, która przywróci do zakupu uwielbiane przez fanów skórki bohaterów, jak Youngblood i Voidwalker, a także obniżki cen na paczki Apex.

Sprawdź również!


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Aktualności

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Aktualności

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Aktualności

Edycja The Final Cut ukaże się na konsole PlaySation 4 + 5 oraz Xbox One + Series X już 16 listopada w bogatym wydaniu...