DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Apex
Apex

Newsy

Wydarzenie Poszukiwacze Wrażeń w Apex Legends ujawnione!

Wczoraj Respawn i EA ogłosili najnowsze wydarzenie w Apex Legends – Poszukiwacze Wrażeń, które odbędzie się między 13 lipca a 3 sierpnia. Wydarzenie wprowadzi do trybu Aren nową mapę, która zamieni podłogę w lawę. Oprócz tego, udostępniona zostanie nowa ścieżka nagród i nowy zestaw skórek, który na pewno zwróci uwagę innych graczy.Poniżej podsumowanie aktywności, których mogą spodziewać się gracze:


  • New Mapa w Trybie Aren: Rozlewisko – Rozlewisko różni się od pozostałych map Aren tym, że oparta jest na liniach, z których każda oddzielona jest budynkami wypełnionymi lawą. Przez to rozdzielenie, gracze będą musieli podjąć decyzję przed wyborem jednej ze strony lub zaryzykować odsłonięcie jeden z flank. Rozlewisko to już 7. mapa dodana do aktualnej rotacji, co podkreśla stałą ewolucję Apex Legends.
  • Ścieżka Nagród – każdy tydzień wydarzenia oferuje nowe ścieżki nagród. W pierwszym tygodniu gracze będą mieli szansę wygrać zestaw dla Rampart, w skład którego wchodzi zawieszka na broń, skórka na broń i legendarna skórka dla bohatera. W drugim tygodniu do zdobycia będą boostery do Battle Passa, paczki Apex oraz metale do craftingu. Tydzień trzeci wprowadzi do gry skórkę Lethal Enforcer dla Bangalore i kilka innych nagród.
  • Przedmioty kosmetyczne Poszukiwaczy Wrażeń i letnia wyprzedaż – począwszy od 13 lipca, aż do 27 lipca, w grze dostępna będzie letnia wyprzedaż, która przywróci do zakupu uwielbiane przez fanów skórki bohaterów, jak Youngblood i Voidwalker, a także obniżki cen na paczki Apex.

Sprawdź również!


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama