DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

CONQUEROR’S BLADE
CONQUEROR’S BLADE

Newsy

Wydarzenie z okazji drugiej rocznicy Conqueror’s Blade

Conqueror’s Blade świętuje swoje drugie urodziny i z tej okazji wydawca MY.GAMES przygotował specjalne wydarzenie w grze, które potrwa aż do 23 czerwca.Z infografiki  możemy odczytać, że w ubiegłym roku rozegrano aż 13 milionów bitew między graczami, co stanowi wzrost o 85% w porównaniu z ubiegłym rokiem, natomiast łączny czas gry wydłużył się z 2653 lat do 4100 lat. Warto również wspomnieć, że Turcja oraz Polska otrzymały zlokalizowane wersje w ciągu ostatniego roku.


Conqueror’s Blade


Podczas obchodów rocznicy największym prezentem dla wszystkich graczy jest premia +40% do PD bohatera, PD jednostki i brązu zdobywanych z bitw. Dodatkowo podczas całego wydarzenia można zdobyć specjalne medale cesarskie, które następnie zostaną wymienione na wybrane przedmioty w grze. Każdego dnia, podczas okresu rocznicowego po zalogowaniu do gry można odebrać bonusy oraz podjąć się wyjątkowych rocznicowych zadań dziennych i tygodniowych, które nagrodzą graczy walutą, punktami honoru oraz skrzyniami zaopatrzenia.

Reklama

Conqueror’s Blade to darmowa gra taktyczna MMO stworzona przez Booming Tech i wydana na PC przez MY.GAMES. Akcja gry jest osadzona w otwartym średniowiecznym świecie, gdzie gracze, stając na czele zaciągniętych przez siebie armii, mają za zadanie zbudować własne imperium. Rozgrywka sieciowa w Conqueror’s Blade pozwala m.in. na prowadzenie bitew, w których drużyny złożone z 15 graczy i ich wojsk stają naprzeciw siebie w epickich starciach i oblężeniach, broniąc swoich zamków za pomocą sprytnych elementów i konstrukcji obronnych, lub wysyłając swoich żołnierzy z niszczycielskimi machinami oblężniczymi, w celu zniszczenia murów wroga w oparach ognia i krwi. Stworzeni przez graczy Przywódcy mogą specjalizować się w jednej z 11 różnych klas broni oraz dowodzić ponad 80 różnorodnymi jednostkami piechoty i kawalerii, walczącymi zarówno w zwarciu jak i dystansie, inspirowanymi największymi siłami militarnymi w historii.


Sprawdź również!


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama