DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Zawody Strażników

Newsy

Wydarzenie Zawody Strażników powraca do Destiny 2

Wydarzenie Zawody Strażników powraca do Destiny 2. Gracze wezmą udział w różnych aktywnościach, by zająć najwyższe miejsce na podium.

Wydarzenie Zawody Strażników powraca do Destiny 2. Gracze wezmą udział w różnych aktywnościach, by zająć najwyższe miejsce na podium.
Zawody Strażników

Zawody Strażników w Destiny 2

W wydarzeniu gracze muszą zdobywać punkty dla siebie i swojej klasy, by walczyć o najwyższy wynik w danym tygodniu. Na koniec każdego tygodnia podczas ceremonii rozdania nagród, każda z klas otrzyma złote, srebrne i brązowe aury w oparciu o aktualne wyniki. Zwycięska klasa zostanie uhonorowana w czasie ceremonii zamknięcia 24 maja.

Zawody Strażników

Legendarny PM

Do odblokowania podczas eventu są nagrody takie jak egzotyczny karabin maszynowy Prawowity następca z katalizatorem, legendarny PM, egzotyczny statek i wiele więcej.

Warto dodać, że podczas wydarzenia gracze będą mogli kibicować swoim ulubionym streamerom, którzy będą zbierać datki na pomoc humanitarną. Bungie zebrało 42 drużyny z 14 regionów z całego świata, które będą brać udział w pierwszym w dziejach Pucharze Zawodów Strażników. Datki, które każda z drużyn zbierze podczas Pucharu Zawodów Strażników, zostaną przekazane Direct Relief.

Wydarzenie Zawody Strażników powraca do Destiny 2

Wydarzenie powraca do Destiny 2

Sprawdź również: Destiny 2 – rozpoczynają się Zawody Strażników!

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama