DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Wydawca gry iHUGU celebruje 21 września – Międzynarodowy Dzień Pokoju!

Firma Kool2Play, producent i wydawca znanej użytkownikom iOS i Android  gry iHUGU poinformowała, że zgodnie z ideą gry rozpoczyna właśnie celebrację Międzynarodowego Dnia Pokoju. Dzisiaj do gry iHUGU, która promuje przyjaźń, miłość, braterstwo i pokój trafi duży update do wersji na Androida. Zaraz potem zostanie zaktualizowana wersja na iOS. A już w ciągu najbliższych dni można się spodziewać premiery gry na komputery PC (Steam).


unnamed (14)


Aktualizacja iHUGU to:

  • 3 nowe poziomy: Paryż, Moskwa, Tęczowy Świat Uścisków i Pokoju
  • ponad 10 nowych postaci, słynnych laureatów Pokojowej Nagrody Nobla
  • nowe zadanie – przytul wybrane osoby
  • nowe osiągnięcia – odkrywanie postaci
  • ulepszony samouczek oraz ekran podsumowania, ułatwiający zrozumienie zasad gry

Firma wspiera pokój nie tylko słowem, ale i czynem, dzięki akcji iHUGUchallenge. Przyłączyło się do niej już 17 influencerów z całego świata! W grze (wersja iOS i Android) zostały umieszczone ich awatary, a kupując je, gracz przekazuje pieniądze na organizacje wpierające pokój na świecie.

Przypomnijmy, że gra, która pojawiła się na urządzenia mobile, została wyróżniona prawie na całym świecie przez Apple w sekcji „New Games We Love”, a średnia ocen z platformy Google Play wynosi aż 4,9/5!!


 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Studio Kool2Play zaprezentowało nowy zwiastun swojej najnowszej gry Uragun. Wideo skupia się na nowych, niepublikowanych wcześniej fragmentach rozgrywki, a ponadto gracze mogą na własne...

Newsy

Dungeons&Aliens to darmowa mobilna gra akcji z kosmicznymi mutantami, dzielnymi krasnoludami i zdumiewającą magią. Łączy mechanikę swipe&slash (skuteczną tak przeciw ufokom jak i owocom)...

Reklama