DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Vanguard
Vanguard

Newsy

Wystartowały zamówienia przedpremierowe na Call of Duty: Vanguard!

Zaplanowany na 5 listopada start Call of Duty®: Vanguard pozwoli graczom wpłynąć na losy II WŚ jak nigdy przedtem.

Zaplanowany na 5 listopada start Call of Duty®: Vanguard pozwoli graczom wpłynąć na losy II WŚ jak nigdy przedtem. Oprócz płynnie zintegrowanego, nowego doświadczenia Warzone, które pojawi się jeszcze w tym roku, Call of Duty zapewni graczom niezrównaną ofertę wrażeń.

Vanguard dostarcza fanom Call of Duty wszystkiego, co niezbędne w trybach kampanii, wieloosobowym trybie online i trybie współpracy Zombie. Gracze będą świadkami początków sił specjalnych, zmieniając oblicze historii i tworząc Task Force One w rozległej kampanii narracyjnej II wojny światowej obejmującej wschodni i zachodni front Europy, Pacyfik i Afrykę Północną. Gra wieloosobowa będzie zawierać 20 map w dniu premiery. Fani Zombi będą mogli doświadczyć jedynej w swym rodzaju rozgrywki z nieumarłymi w pierwszym crossoverze Zombies z Call of Duty.

Jeszcze w tym roku gracze Vanguard będą mogli zatracić się w pełni zintegrowanym, nowym Call of Duty: Warzone z nową mapą, nową rozgrywką i nowymi doświadczeniami. Podsumowując będzie to najbardziej zintegrowane Call of Duty wszechczasów oferujące silnik następnej generacji pokazany już wcześniej w Modern Warfare.

„Call of Duty: Vanguard jest gotowe, aby zapewnić oszałamiającą gamę wrażeń z rozgrywki dla całej społeczności Call of Duty. Zakres zawartości Vanguard jest znakiem rozpoznawczym tego tytułu, z większą liczbą map dla wielu graczy już od pierwszego dnia premiery i pierwszym crossoverem Zombie w historii Call of Duty”– powiedziała Johanna Faries, dyrektor generalna Call of Duty, Activision. „Fani Warzone doświadczą również wielu ekscytujących nowych rzeczy, które pojawią się w ramach premiery. Nie możemy się doczekać, aby już wkrótce pokazać więcej”.

Reklama

Call of Duty: Vanguard w wydaniu pudełkowym jest dostępne w przedsprzedaży między innymi w RTV Euro AGD, Blue Games, GamefinityUltima oraz x-kom. Już wkrótce oferta pojawi się w także innych dobrych sklepach z multimediami. Premiera gry na PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox® Series X|S, Xbox One® i PC za pośrednictwem Battle.net odbędzie się 5 listopada. Nowe Call of Duty: Warzone zadebiutuje jeszcze w tym roku.

Call of Duty: Black Ops Cold War – przegląd ofert przedpremierowych

Mamy zwiastun Sezonu 6 w Call of Duty Modern Warfare Warzone

Rozpoczął się Sezon 10 w Call of Duty: Mobile

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama