DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Yakuza Kiwami 2 – zagraj w wersję demonstracyjną gry

Odwiedź ponownie zjawiskowo odtworzony świat Yakuzy 2 – już teraz pobierz darmową wersję demonstracyjną gry Yakuza Kiwami 2 w sklepie PlayStation.

Starcie smoków w demo Yakuzy Kiwami 2! Przygotuj się na walki z ulicznymi zbirami oraz na takie ilości japońskiej kuchni, jakie tylko jest w stanie pomieścić twój żołądek. Najwyższy czas, aby powrócić do Sotenbori w demonstracyjnej wersji gry Yakuza Kiwami 2! Grając jako Kiryu, Dragon of Dojima, zwiedzaj miasto i odtwórz stare kroki, odwiedzając ponownie znane już lokacje i pomagając przy tym miejscowym w ich codziennych zmaganiach.

Yakuza Kiwami 2 ukaże się 28 sierpnia 2018 roku na konsole PlayStation 4 i będzie dostępna w angielskiej (napisy) i japońskiej (dubbing) wersji językowej. Na dzień premiery gra zostanie wydana w limitowanym nakładzie z wyjątkowym steelbookiem, przedstawiającym postać Kiryu wraz z jego odwiecznym rywalem, Dragon of Kansai – Ryuji Goda. Wydanie to będzie dostępne w cenie edycji standardowej do wyczerpania zapasów.

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.