DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Hitman za darmo
Hitman za darmo

Newsy

Za tydzień premiera gry Hitman 2

Cenega, oficjalny partner Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech ma przyjemność przypomnieć, że najnowsza część uznanej serii skradanek –HITMAN 2 – już za tydzień trafi na półki sklepowe. Tytuł w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej będzie dostępny 13 listopada 2018 roku na konsolę PlayStation 4 oraz Xbox One w wydaniu standardowym, w Złotej Edycji (Gold Edition) oraz Edycji Kolekcjonerskiej. Dodatkowo gra ukaże się także w Edycji Kolekcjonerskiej na komputery osobiste.


HITMAN 2 to kontynuacja uznanej na całym świecie gry wideo, HITMAN. Wyposażony w zupełnie nowe, szczegółowe i otwarte lokacje, pełne żywych, oddychających środowisk do eksploracji, HITMAN 2 oferuje graczom wolność w planowaniu ostatecznego zabójstwa, do których może wykorzystać różnorodne narzędzia, broń, przebrania i różne techniki ukrywania się, aby twórczo wyzwalać własny, unikalny łańcuch wydarzeń. Nigdzie nie jest bezpiecznie, gdy najbardziej zabójczy zabójca świata, Agent 47, rozpoczyna polowanie.

Przygotuj się na przeżycie historii rodem ze szpiegowskiego thrillera – twoją misją będzie eliminacja nieuchwytnego Klienta Cieni i rozwikłanie jego ugrupowania. Kiedy poznasz prawdziwą tożsamość celu i prawdę o przeszłości 47, nic nie będzie takie samo.

  • Świat twoją bronią – tylko w HITMAN 2 możesz użyć wszystkich elementów otoczenia do zaplanowania i wykonania perfekcyjnego zabójstwa – skradaj się i sabotuj, wszystko w twoich rękach może stać się zabójczą bronią.
  • Świat asasynów – HITMAN 2 posiada nie tylko zupełnie nową kampanię, lecz także świeże zadania, w tym wysoko płatne Nieuchwytne Cele, a także więcej dodawanej na bieżąco darmowej zawartości, która pokaże ci nowe drogi do przetestowania swojej morderczej wyobraźni.
  • Najlepszy Hitman do tej pory – HITMAN 2 będzie zawierać wszystkie usprawnienia, jakie do tej pory pojawiły się w serii. Ulepszony system progresji gracza i poprawki w HUD/UI pomogą stać się najbardziej morderczym zabójcą w dziejach.
  • Nowe drogi zabijania – zupełnie nowe tryby i sposoby na granie z przyjaciółmi – zagraj w kooperacji w Sniper Assassin albo wyeliminuj jak najszybciej cele w synchronicznym Ghost Mode.


Warto przypomnieć, że gra będzie dostępna na komputerowy system rozgrywki PlayStation®4 oraz Xbox One w trzech wydaniach:

Reklama
 • Edycja standardowa
 • Złota Edycja (Gold Edition)
 • Edycja Kolekcjonerska z szeregiem dodatków, dostępna również na komputery osobiste

   

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama