DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Aktualności

Zaduszniki w Hearthstone zaczynają się już dziś

Bezgłowy Jeździec zabawi w Karczmie Hearthstone w dniach 17-31 października. Po raz kolejny będziemy świętować Zaduszniki. Z tej okazji upiorny przybysz przygotował dla graczy mnóstwo okolicznościowych fantów.Wystarczy zalogować się do Hearthstone w dniach 17-31 października, aby otrzymać darmowy bilet na Arenę oraz złotą kartę Kocioł wiedźmy.

Powraca dwuklasowa Arena, a każda z dziewięciu klasycznych postaci z Hearthstone stawi się do tamtejszych pojedynków w przebraniu. Rozpoczynając rozgrywkę na Arenie podczas Zaduszników, gracz wybiera bohatera, a następnie moc specjalną, co daje dostęp do kart obu tych klas podczas procesu wyboru talii, jak również do kart neutralnych.

Starcie potworów odbędzie w dniach 17-22 października. Podczas Zaduszników roztropni łowcy potworów trzymają się z daleka od nawiedzonego lasu, a mieszkające tam istoty wykorzystują tę okazję. Przejmij kontrolę nad jednym ze stworów z Potwornych łowów, trybu dla jednego gracza z rozszerzenia Wiedźmi Las, i pozbądź się konkurencji.

Bezgłowy Jeździec nadciąga! to bójka, która odbędzie się w dniach 24-29 października. Gracze muszą się przebrać, by zaatakować z zaskoczenia szalejącego po okolicy upiora. Po rozpoczęciu bójki odkryjesz, które przebranie przyjdzie Ci przywdziać. Każde z przebrań posiada własną talię, w której występują karty z różnych klas, a także pasywną moc specjalną.

Gdy trwają upiorne Zaduszniki, potwory harcują po okolicy, a mieszkańcy kulą się ze strachu, lecz Sir Wkurz-On pozostaje niewzruszony. Powiedz „WITAJ, WITAJ, WITAJ!” nowemu paladynowi oraz 20 pakietom kart z Wiedźmiego Lasu – wystarczy, że kupisz zestaw „Duszki! Duszki!”.


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Aktualności

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Aktualności

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Aktualności

Edycja The Final Cut ukaże się na konsole PlaySation 4 + 5 oraz Xbox One + Series X już 16 listopada w bogatym wydaniu...