DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Zaduszniki w Hearthstone zaczynają się już dziś

Bezgłowy Jeździec zabawi w Karczmie Hearthstone w dniach 17-31 października. Po raz kolejny będziemy świętować Zaduszniki. Z tej okazji upiorny przybysz przygotował dla graczy mnóstwo okolicznościowych fantów.Wystarczy zalogować się do Hearthstone w dniach 17-31 października, aby otrzymać darmowy bilet na Arenę oraz złotą kartę Kocioł wiedźmy.

Powraca dwuklasowa Arena, a każda z dziewięciu klasycznych postaci z Hearthstone stawi się do tamtejszych pojedynków w przebraniu. Rozpoczynając rozgrywkę na Arenie podczas Zaduszników, gracz wybiera bohatera, a następnie moc specjalną, co daje dostęp do kart obu tych klas podczas procesu wyboru talii, jak również do kart neutralnych.

Starcie potworów odbędzie w dniach 17-22 października. Podczas Zaduszników roztropni łowcy potworów trzymają się z daleka od nawiedzonego lasu, a mieszkające tam istoty wykorzystują tę okazję. Przejmij kontrolę nad jednym ze stworów z Potwornych łowów, trybu dla jednego gracza z rozszerzenia Wiedźmi Las, i pozbądź się konkurencji.

Reklama

Bezgłowy Jeździec nadciąga! to bójka, która odbędzie się w dniach 24-29 października. Gracze muszą się przebrać, by zaatakować z zaskoczenia szalejącego po okolicy upiora. Po rozpoczęciu bójki odkryjesz, które przebranie przyjdzie Ci przywdziać. Każde z przebrań posiada własną talię, w której występują karty z różnych klas, a także pasywną moc specjalną.

Gdy trwają upiorne Zaduszniki, potwory harcują po okolicy, a mieszkańcy kulą się ze strachu, lecz Sir Wkurz-On pozostaje niewzruszony. Powiedz „WITAJ, WITAJ, WITAJ!” nowemu paladynowi oraz 20 pakietom kart z Wiedźmiego Lasu – wystarczy, że kupisz zestaw „Duszki! Duszki!”.


Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama