DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Immortals
Immortals

Newsy

Zagubieni bogowie – premiera dodatku do gry Immortals Fenyx Rising

Firma Ubisoft właśnie udostępniła trzeci i ostatni dodatek wchodzący w skład Season Pass do gry Immortals Fenyx Rising. To fabularne rozszerzenie można już pobrać na konsolach Nintendo Switch™, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation®5, PlayStation®4 oraz w usłudze Stadia oraz na komputerach Windows PC.„Immortals Fenyx Rising – Zagubieni bogowie” wprowadza do rozgrywki kilka modyfikacji, takich jak izometryczną perspektywę pracy kamery, zmodyfikowany system walki oraz nową postać głównej bohaterki. Jako Ash wyruszysz na niebezpieczną wyprawę celem zjednoczenia greckich bogów, w tym Posejdona, Hadesa i innych. Po drodze odblokujesz nowe moce Ash używając zupełnie nowego, personalizowanego systemu ulepszeń. Wśród tych ostatnich nich znajdują się:

  • Catatsophe Quake – potężne trzęsienie zwalające z nóg otaczających bohatera przeciwników.
  • Nature’s Fury – śmiercionośny promień energetyczny niszczący wszystko co stoi na jego drodze.

Warto przypomnieć, że w „Immortals Fenyx Rising” posiada bezpłatne demo dostępne pod tym adresem. Dodatkowo, gracze mogą skorzystać ze specjalnego programu zapraszania znajomych. Zaproszeni gracze otrzymają w nagrodę specjalny zestaw broni w grze – pakiet oręża mrozu. Więcej informacji znajduje się tutaj.

Aby zyskać dostęp do „Immortals Fenyx Rising – Zagubieni bogowie”, gracze mogą kupić Season Pass w promocyjnej cenie 119,92 zł, zawierający dostęp do wszystkich trzech dodatków, oferujących nie tylko nowe postacie i wyzwania, ale też nowe światy i sposoby gry. Rozszerzenie można też nabyć osobno za 59,90 zł.

Reklama

Gra Immortals Fenyx Rising jest dostępna na konsolach Nintendo Switch, Xbox Series X|S i Xbox One, PlayStation®5, PlayStation®4, w usłudze Stadia i na komputerach Windows PC.

Immortals Fenyx Rising jest też dostępne w Ubisoft+, usłudze abonamentowej Ubisoft. Za 59,90 zł miesięcznie, Ubisoft+ oferuje edycje premium, tytuły premierowe i klasyczne oraz pakiety dodatkowej zawartości*.

Więcej informacji na temat Immortals Fenyx Rising znaleźć można pod adresem immortalsfenyxrising.com.


Sprawdź również!


Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama