DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Zahartowani przez Pustkowia – rozszerzenie wkroczy do Hearthstone już 30 marca!

Czas zmierzyć się ze zdradliwą, spaloną słońcem krainą. Zahartowani przez Pustkowia, najnowsze rozszerzenie do Hearthstone, zadebiutuje już 30 marca, wzbogacając grę o 135 nowych kart. Dziś oficjalnie rozpoczynamy ich ujawnianie!


Zahartowani przez Pustkowia


Wypatruj nawałnicy nowych kart na rozmaitych kanałach i stronach. Jej kulminacją będzie prezentacja na żywo, w której udział weźmie RegisKillbin, menedżer ds. społeczności Chris Sierra i projektantka gry Liv Breeden. Wydarzenie odbędzie się 22 marca o 18:00 czasu polskiego na Twitchu i YouTubie.


Tworzenie strategii na żywo


Od godz. 17:00 czasu polskiego 23 marca twórcy treści Hearthstone będą prezentować nowy zestaw na swoich kanałach. Omówią też wybrane przez siebie talie, z których każda posiadać będzie co najmniej 10 kart z Zahartowanych przez Pustkowia.


Spotkania Fireside Gatherings


Podczas prywatnego przedpremierowego spotkania Fireside Gathering gracze będą mogli otwierać pakiety kart z Zahartowanych przez Pustkowia w zaciszu własnych domów przed oficjalnym udostępnieniem tego rozszerzenia 30 marca. Prywatne przedpremierowe spotkania Fireside Gathering odbędą się w weekend poprzedzający premierę Zahartowanych przez Pustkowia, od 26 marca o godz. 18:00 do 29 marca do godz. 19:00 czasu polskiego.

Reklama

Oprócz możliwości wcześniejszego otworzenia pakietów, wydarzenie przedpremierowe pozwoli też uczestnikom wziąć udział w specjalnych Bójkach przy kominku, które pozwolą wypróbować nowe karty.

  • W Bójce Zahartowani przez Pustkowia: bez ograniczeń będziesz tworzyć talie przy użyciu kart z pakietów otworzonych podczas wydarzenia przedpremierowego. Nie ma tu żadnych ograniczeń dotyczących klas czy duplikatów, więc puść wodze wyobraźni!
  • Z kolei Przepis na nieustępliwość to Bójka oparta na wstępnie skonfigurowanych taliach, której uczestnicy będą mogli eksperymentować z nowymi szablonami talii z nadchodzącego rozszerzenia! Nie musisz kupować pakietów w przedsprzedaży, żeby wziąć udział w zabawie.

Sprawdź teraz!


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama