DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Zapowiada się krwawy miesiąc – Crush Your Enemies oraz Zombie Night Terror nadciągają!

Sezon ogórkowy w branży gier wideo trwa w najlepsze, jednak już niedługo na rynku zadebiutują dwie bardzo ciekawe produkcje – Crush Your Enemies oraz Zombie Night Terror!

Crush Your Enemies - Victory

Crush Your Enemies pojawi się już 13 lipca na PC oraz urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android z 15% zniżką w serwisach Steam, Humble Store, Green Man Gaming i Games Republic.

Niech Brog i wojowie z Ville Monarch pokażą wam, jak to się robi, pokonując wrogów przy pomocy wybuchowych jeży, samogonu i dmuchanych gołych wabików – będących szczytem barbarzyńskiej technologii. Nie wiecie w jaki sposób przedmioty te przyczynić się mogą do pokonania wroga? Dlaczego więc nie spróbujesz darmowego demo, które dostępne jest na Steamie, i sam się nie przekonasz?!

Zombie Night Terror - Key Art HD

Zombie Night Terror ukaże się 20 lipca na PC.

Reklama

Poprowadź rozszalałą hordę zombie przez miasto, doprowadzając do mutacji aby stawić czoła zagrożeniom, zarażając niewinnych ludzi i przeżuwając świeże mięso. Zapomnij o ratowaniu świata. W końcu jedynym sposobem na przetrwanie apokalipsy zombie jest STAĆ SIĘ jej częścią.

Crush Your Enemies jest już dostępna w przedsprzedaży, a Zombie Night Terror może zostać dodany do listy życzeń przez użytkowników platformy Steam:

Crush Your Enemies – http://store.steampowered.com/app/406850/

Zombie Night Terror – http://store.steampowered.com/app/416680/

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

  Już dziś gracze mogą oficjalnie zacząć zmagania w Crush Your Enemies, barbarzyńskiej grze strategicznej dostępnej na komputerach osobistych i urządzeniach mobilnych z systemami iOS i...

Newsy

  Wielkimi krokami zbliża się premiera najnowszej produkcji studia NoClip. Zombie Night Terror to produkcja, w której gracz dla odmiany będzie dowodził hordą nieumarłych, a nie...

Newsy

Już 9 czerwca do wszystkich szanujących się sklepów z cyfrowymi grami trafi Crush Your Enemies! Najnowsza produkcja studia Gambitious Digital Entertainment dostarcza skondensowanej dawki czystego strategicznego dobra, którym można się...

Reklama