DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Anno 1800
Anno 1800

Newsy

Zapowiedz nowych dodatków do Anno 1800

Firma Ubisoft ogłosiła, że w strategicznej grze Anno 1800 pojawią się zupełnie nowe dodatki – „Okno na świat”, „Sezon turystyczny” i „Drapacze chmur”. Wszystkie rozszerzenia będą dostępne do kupienia osobno oraz w jednym pakiecie tzw. przepustki trzeciego sezonu, która dodatkowo zaoferuje swym nabywcom trzy ozdoby do wykorzystania w ich grze. Korzystając z okazji potwierdzono, że na koniec roku 2020 w Anno 1800 zagrało już 1,7 miliona graczy z całego świata.„Okno na świat” to pierwsze DLC trzeciego sezonu, które zostanie udostępnione już 23 lutego 2021 roku. Fani Anno będą mogli zmienić swoje miasto budując w nim modułową dzielnicę magazynową. Jej główny budynek jest inspirowany znanym na cały świat „Speicherstadt”, największym na świecie kompleksem magazynowym i obiektem dziedzictwa światowego UNESCO, znajdującym się w niemieckim mieście Hamburg. Doki to także nowy sposób handlu w Anno 1800, pozwalający graczom eksportować rzadkie towary i rozwijać swoją gospodarkę. Nowa dzielnica będzie ułatwiać połączenie pomiędzy graczami a firmami z całego świata. To właśnie tu będzie możliwe korzystanie z interesujących ofert eksportowych.

Przepustka trzeciego sezonu wprowadzi też graczy do świata przemysłu turystycznego w dodatku „Wakacje marzeń”, który pojawi się wiosną 2021 roku. Gracze będą musieli między innymi zapewnić rozrywkę nowym gościom swojej wyspy poprzez oferowanie różnych dodatkowych aktywności, a także przepysznych potraw z najlepszych restauracji. Na turystkę wpłynie także możliwość budowy sieci autobusów wycieczkowych, która zdecydowanie usprawni transport w miastach. Z kolei ostatnie rozszerzenie „Drapacze chmur” nauczy adeptów Anno zarządzać dużym miastem, pełnym wieżowców i budynków komercyjnych. Celem graczy będzie realizacja nowych potrzeby obywateli, jeśli chodzi o handel towarami i umiejętne wykorzystywanie sklepów wielkopowierzchniowych. Premiera tego DLC przewidziana jest w roku 2021. Wszystkie te dodatki pozwolą graczom spersonalizować ich sesje Anno 1800 o nowe elementy, takie jak pomniki, restauracje, budynki i markety, dzięki którym miasta przeżyją kolejną rewolucję i rozkwit.

Reklama

Począwszy od dziś dostępne są trzy edycje Anno 1800:

  • Standard Edition: zawierająca podstawową wersję gry.
  • Gold Edition Year 3: zawierająca podstawową wersję gry, pakiet Deluxe i przepustkę 3 sezonu.
  • Complete Edition Year 3: zawierająca podstawową wersję gry, pakiet Deluxe i wszystkie trzy przepustki sezonowe wydane do tej pory (oferujące dostęp do 9 dodatków).

Produkty te zastąpią wszystkie poprzednie edycje.  Wraz z premierami nowych dodatków, gra Anno 1800 otrzymywać też będzie bezpłatne aktualizacje, które koncentrować się będą na poprawieniu doświadczenia i zabawy dotychczasowych jej użytkowników.

Gra Anno 1800, wyprodukowana przez studio Ubisoft Mainz, daje graczom niezliczone możliwości rozwoju w zarządzaniu swoimi miastami. Gracze mogą tworzyć zarówno duże i małe zespoły miejskie, planować wydajne sieci logistyczne, zasiedlać egzotyczne kontynenty, wysyłać globalne ekspedycje i dominować nad rywalami poprzez dyplomację, handel, wojnę czy nowe atrakcje turystyczne. Popremierowy plan rozwoju Anno 1800 oferuje nowe przygody, wyzwania i narzędzia, aby gracze mogli doszlifować swoje umiejętności i osiągnąć sukces w świecie Anno. Oprócz zawartości z przepustki sezonowej trzeciego roku, gracze otrzymują nową bezpłatną zawartość w regularnych aktualizacjach.

Od czasu powstania, Anno 1800 zachęca swoją społeczność do pozostawania jej aktywnymi członkami. Gracze są zapraszani do wzięcia udziału w tworzeniu i rozwoju gry, dzięki systemowi zgłaszania uwag w programie Anno Union. To sami użytkownicy decydują o tym, jakie kosmetyczne DLC chcą zobaczyć. Ta współpraca pomiędzy graczami a studiem umożliwia producentom odpowiednie kształtowanie gry i dodawanie funkcji, o które prosi sama społeczność użytkowników gry.

Gra Anno 1800 jest dostępna w Ubisoft Store i Epic Games Store na Windows PC. Przepustka na trzeci sezon jest dostępna w cenie 79,90 złotych. Osobny zakup DLC kosztuje 29,90 złotych za „Okno na świat” i 39,90 złotych za „Wakacje marzeń” i „Drapacze chmur”.

Reklama

Sprawdź również!


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama