DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Zapraszamy na polską premierę gry Get Even podczas Pixel Heaven 2017

Zespół The Farm 51 oraz organizatorzy Pixel Heaven 2017 mają przyjemność zaprosić na polską premierę gry Get Even. Debiut produkcji zaplanowano na 26 maja. Odwiedzający imprezę będą mieli okazję jako pierwsi na świecie zapoznać się z grą, a także spotkać się z jej twórcami, zdobyć ich cenne autografy lub zgarnąć interesujące gadżety.

unnamed

Podczas Pixel Heaven 2017 dla gości zostaną przygotowane stanowiska, na których będzie można się zapoznać z wybranymi fragmentami Get Even. Zainteresowani tą produkcją będą mogli również przeczytać pierwszą na świecie recenzję gry, która pojawi się pod koniec maja w magazynie PIXEL.

Get Even to unikatowa polska produkcja, która zasłynęła na świecie dzięki zaawansowanemu wykorzystaniu fotogrametrii w celu uzyskania niezwykle realistycznej grafiki. W Get Even gracze wcielają się w Cole’a Blacka, prywatnego detektywa, który budzi się z amnezją w opuszczonym szpitalu psychiatrycznym. Jedyne wspomnienie, kołaczące się w jego głowie, związane jest z uwięzioną dziewczyną, do której przytwierdzono ładunek wybuchowy. Cole zdobywa jednak urządzenie pozwalające na odczytywanie cudzych wspomnień. Dzięki niemu wyruszy na poszukiwanie zagubionej pamięci, choć każdy jego krok będzie śledzony, a granica między rzeczywistością a urojeniami będzie wyjątkowo płynna. Co będzie na niego czekać za kolejnymi drzwiami szpitala?

Platformy docelowe to PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Wydawcą jest Bandai Namco Entertainment.

Reklama

Detale polskiej premiery Get Even na Pixel Heaven 2017 można znaleźć na www.pixelheavenfest.co

 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama