DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Zawstydzony Batman wraca na pecety!

20150601104631

Jestem graczem pecetowym, dlatego boli mnie mocno, gdy twórcy gier “po macoszemu” traktują wielbicieli akurat tej platformy gamingowej. Przykre jest, gdy premiery na PC są przekładane na późniejsze terminy lub wersje na komputery stacjonarne stają się w pełni grywalne dopiero po gigabajtach patchy. Taka przykra historia przydarzyła się właśnie podczas premiery Batman: Arkham Knight.

Warner Bros zapowiedział ponowną premierę najnowszej części króla nietoperzy, która będzie miała miejsce jeszcze w tym tygodniu – dokładnie w środę 28 października. W tym samym dniu gra otrzyma obszerną aktualizację łatającą wszelkie bugi i luki w grze, które skutecznie uniemożliwiały płynną rozgrywkę. Dodatkowo od Rocksteady otrzymamy to, co na konsolach pojawiło się już kilka miesięcy temu i będzie to: tryb dużych głów (Big Head Mode), tryb zdjęć (Photo Mode), możliwość wyboru postaci w wyzwaniach oraz skin dla Batmana nawiązujący do pierwszej części serii – Arkham Asylum. Osoby, które przed pierwszą premierą zakupiły grę wraz z season pass’em otrzymają jej pełną zawartość, która zaczęła się pojawiać już w czerwcu.

Wydawca na swojej oficjalnej stronie dziękuje graczom za pomoc w usuwaniu bugów, miło z ich strony, mamy jednak nadzieję, że taka sytuacja już nigdy więcej się nie powtórzy, a kolejne wersje na pc będą wychodziły bez tego typu problemów.

Autor

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.