DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Zbliża się 20. rocznica serii StarCraft!

W sobotę 31 marca 2018 StarCraft oficjalnie kończy 20 lat i przez cały miesiąc będziemy świętować to niesamowite osiągnięcie wraz ze wspaniałą społecznością naszych graczy. Odkryjcie na nowo sagę, która przedstawiła światu tak słynne postacie jak Jim Raynor, Sara Kerrigan i Zeratul oraz położyła podwaliny pod współczesny e-sport.

starcraf-2-free

  • Film krótkometrażowy SC20. 31 marca odbędzie się premiera filmu StarCraft to życie: Obchody 20. rocznicy. Obejmie on wywiady z graczami w StarCraft z całego świata, którzy opowiedzą, jak seria zmieniła ich życie.
  • Rocznicowa transmisja na żywo poświęcona serii StarCraft. Dołączcie do nas w dniach 30-31 marca podczas transmitowanych na żywo obchodów 20. rocznicy StarCraft z udziałem waszych ulubionych gwiazd sceny StarCraft. Oglądajcie transmisję w serwisie Twitch, aby zdobyć pamiątkową skórkę konsoli. Przez cały miesiąc będziecie mogli zdobyć również inne nagrody za oglądanie transmisji w serwisie Twitch poświęconych serii StarCraft.
  • Świętujcie w naszych grach. Chociaż to rocznica gry StarCraft, to do jej obchodów dołączą wszystkie nasze uniwersa. W marcu rozdamy przeróżne prezenty w naszych grach wszystkim tym, którzy się do nich zalogują.

Więcej informacji i wiadomości o obchodach rocznicy serii StarCraft w każdej z naszych gier oraz o nagrodach można znaleźć na stronie www.starcraft2.com/sc20.
Od swojej premiery w roku 1998 StarCraft uznawany jest za jedną z najlepszych i najbardziej wpływowych strategii czasu rzeczywistego w historii gier i sprzedał się w ponad 20 milionach egzemplarzy. Gra położyła również podwaliny pod globalny e-sport, a miliony graczy nadal obserwują rozgrywki StarCraft II World Championship Series (WCS) z udziałem takich zawodników jak Sasha „Scarlett” Hostyn.

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...