DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Zdobądź własną wyspę już teraz na nowym, nieodkrytym archipelagu, dodanym do gry dzięki sugestiom 100 000 graczy!

RuneScape dało swoim graczom moc decydowania o przyszłym kształcie gry, co przełożyło się na powstanie zupełnie nowego kontynentu – Wschodnich Ziem. Ukształtowane w archipelagu egzotyczne wyspy rozsiane po nieodkrytych wodach gracze mogą podziwiać już od dziś, na specjalnym trailerze przygotowanym z okazji Gamescomu 2016.Dzięki tej nowej krainie z krajobrazem nadmorskim, gracze będą mogli rozwinąć żagle na nieznanych wodach, na których miliony losowo generowanych wysp łączy się w archipelagi inspirowane rejonem Polinezji. Najodważniejsi gracze będą mogli zdobyć wyspę i nazwać ją swoją – pod warunkiem, że podstępne morze nie zdobędzie najpierw ich życia.

RuneScape_TheArc_17

Dodanie Wschodnich Ziem było decyzją powodowaną opiniami graczy – głosami ponad 100 000 z nich. Co roku użytkownicy RuneScape stają przed szansą wyboru, który pomysł chcieliby w przyszłości wprowadzić do rozgrywki. Decyzje podejmowane przez graczy kształtują nowe terytoria oraz zabijają postaci, a wszystko to w tworzeniu wspólnej przyszłości gry RuneScape.

Świat RuneScape nigdy nie stoi w miejscu i – już od ponad 15 lat – rozwija się dzięki naszej wspaniałej społeczności, którą zachęcamy do decydowania o kolejnych nowościach, jakie chcieliby zobaczyć w grze,

Tym razem nasi gracze doprowadzili do największej aktualizacji zawartości, wprowadzenia zupełnie nowego terenu – inspirowanych Polinezją Wschodnich Ziem. Zaczyna to zupełnie nowy rozdział w historii RuneScape, do którego nie dotarlibyśmy bez ich wsparcia, zaangażowania i pasji.

Reklama

Dave Osborne, główny projektant gry RuneScape

Wyspy Whale’s Maw, Waiko i Aminishi, pierwsze na zachodniej granicy nowego kontynentu, są już dostępne do eksploracji. Zamieszkujące je rdzenne plemiona nigdy nie słyszały o przygodach graczy, więc wszyscy będą musieli zaczynać na nich od początku, na nowo budując swoją reputację i majątek – nawet weterani zmuszeni będą rozpoczynać grę na tym samym poziomie co nowicjusze! Wraz z ciągle powiększającą się ilością wysp archipelag Wschodnich Ziem ma jeszcze wiele do odkrycia.

Źródło: informacja prasowa

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Fani RuneScape z całego świata zebrali się w tę sobotę w Londynie na konwencie RuneFest 2016, największej jak dotąd imprezie poświęconej temu ikonicznemu MMORPG....

Newsy

  Duża aktualizacja do RuneScape zbliża się wielkimi krokami. Już w październiku kultowa produkcja brytyjskiego studia Jagex zostanie urozmaicona o zupełnie nowy kontynent –...

Reklama