DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Zestaw Diablo III: Eternal Collection z Nintendo Switch

Gracze, którzy pragną uczcić przybycie Władcy Grozy na najnowszą platformę w rodzinie Nintendo, mogą już zamówić w przedsprzedaży zestaw Diablo III Eternal Collection z Nintendo Switch. Zestaw obejmuje inspirowaną motywami z gry Diablo III konsolę Nintendo Switch ze stacją dokującą, a także etui podróżne ozdobione motywami z Diablo III oraz kod umożliwiający pobranie gry Diablo III Eternal Collection.

Diablo III: Eternal Collection obejmuje pełną, podstawową wersję gry wraz z dodatkiem Reaper of Souls oraz pakietem Przebudzenie Nekromantów. Ponadto fani, którzy wybiorą wersję na Nintendo Switch, otrzymają gadżety cyfrowe dostępne wyłącznie dla hitowej konsoli firmy Nintendo. Dodatkowe elementy ozdobne w grze to między innymi różnorodne przedmioty inspirowane sagą The Legend of Zelda, w tym zestaw pancerza Ganondorfa do transmogryfikacji, stworzenie towarzyszące – Koko, skrzydła „Echa Maski” oraz złota ramka portretu „Trójsiła”.

W grze Diablo III: Eternal Collection gracze wcielają się w bohatera należącego do jednej z siedmiu klas postaci: barbarzyńcę, krzyżowca, łowczynię demonów, mnicha, nekromantę, czarownicę lub szamana, aby wyruszyć na spotkanie mrocznej i niezapomnianej przygody, podczas której zgładzą hordy demonów i zdobędą epickie łupy. Ciesząca się wielkim uznaniem gra została doceniona zarówno przez fanów, jak i krytyków, ze względu na niepowtarzalny styl i dynamiczną rozgrywkę, które doskonale sprawdzają się nie tylko podczas gry przed telewizorem, lecz także w podróży dzięki przenośnej konsoli Nintendo Switch.

Zestaw Diablo III Eternal Collection z Nintendo Switch jest już dostępny w przedsprzedaży w wybranych sklepach. Regularna sprzedaż rusza 2 listopada.

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama