DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

The Sims 4 Życie Eko
The Sims 4 Życie Eko

Newsy

Zmieniaj świat w nowym dodatku The Sims 4 Życie Eko!

Electronic Arts i Maxis ogłaszają nowy dodatek The Sims 4 Życie Eko, którego premiera zaplanowana jest na 5 czerwca na komputery PC, Mac oraz kosnole PS4 i Xbox One.W nieustannie rozwijającym się mieście Evergreen Harbor, Simowie będą mogli stać się bardziej eko i prowadzić zrównoważony styl życia, obejmujący korzystanie z alternatywnych źródeł energii, uprawie własnego jedzenia i przerabianie zużytych materiałów na nowe meble własnej produkcji. Nowy dodatek zaoferuje również Simom możliwość bliskiej współpracy ze społecznością ekologiczną w celu aktywnej zmiany nowego świata Evergreen Harbor w kwitnący ośrodek zrównoważonego rozwoju.

Jesteśmy zachwyceni, że możemy dać graczom możliwość odkrycia ekologicznego stylu życia w The Sims i dokonania zmian, które chcą zobaczyć” powiedział George Pigula, producent dodatku The Sims 4 Życie Eko . “Gracze i ich Simowie mogą bawić się życiem na zupełnie nowe sposoby poprzez odkrywanie i wprowadzanie nowych ekonawyków. Jednymi z nich jest używanie paneli słonecznych lub turbin wiatrowych do produkcji prądu czy stosowanie materiałów upcyklingowych do tworzenia nowych mebli.”

Dodatek wprowadza Evergreen Harbor, wyjątkowy nowy świat, w którym Simowie bezpośrednio wpływają na stan środowiska poprzez każdą podejmowaną przez siebie decyzję. Simowie mogą produkować własną energię elektryczną i wodę za pomocą paneli słonecznych, turbin wiatrowych i kolektorów rosy, a także uprawiać własną żywność w domu w nowych pionowych ogrodach. Ponadto, Simowie mogą dekorować swoje domy zrekonstruowanymi meblami, ubierać się od stóp do głów w ekoubrania, wykonane w całości z odzyskanych materiałów, a nawet dodać do swego świata troszkę kolorów dzięki ogrodom na dachach. Ci, którzy nie mają nic przeciwko zapachowi, mogą również uprawiać nurkowanie w śmietnikach w poszukiwaniu używanych przedmiotów i składników, które ponownie zostaną wykorzystane w nowych, kreatywnych produktach dla ich domu.

Reklama

Simowie mogą pójść o krok dalej i wprowadzić pozytywne zmiany w swojej społeczności poprzez nową Tablicę Wyborczą Wspólnoty, która co tydzień zawiera różne Plany Działań na rzecz Sąsiedztwa, takie jak zachęcanie do instalowania ekologicznych obiektów, wspieranie zielonych inicjatyw, tworzenie Przestrzeni Wspólnotowej, w której każdy może wytwarzać przedmioty lub sadzić rośliny, a nawet zmieniać wygląd swojej okolicy. Bohaterowie mogą również podejmować nowe kariery, na przykład jako architekci krajobrazu, aby zainspirować innych do pracy na rzecz środowiska naturalnego lub rzemieślnik, który tworzy własne ekoprodukty i sprzedaje innym Simom swoje świece, soki czy obiekty z przetworzonych materiałów!

Jeśli gracze nie zdecydują się na podjęcie działań pro-eko będą mogli zobaczyć, jak środowisko się zmienia, śmieci gromadzą się na parcelach, a poziom zanieczyszczenia powietrza niepokojąco wzrasta. Natomiast im więcej postaci zdecyduje się pomóc poprzez zbieranie śmieci, utrzymywanie zdrowego ogrodu i używanie ekologicznych materiałów budowlanych, tym bardziej ich świat będzie się zmieniał na lepsze. Mętne wody staną się krystalicznie czyste, budynki zakwitną zielenią, a lśniąca zorza polarna pojawi się nad ich głowami.

Podczas odkrywania wszystkich proekologicznych wysiłków, które The Sims 4 Życie Eko ma do zaoferowania, Simowie będą mieli wiele okazji, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak utrzymać zrównoważony styl życia i współpracować ze swoją społecznością, aby jak najlepiej wykorzystać posiadane zasoby. Będą zaskoczeni, jaki pozytywny wpływ mogą wywrzeć na swój świat, gdy sami zaczną ustalać zasady

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama