DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

GoldKnights
GoldKnights

Newsy

Zobacz gameplay z The Last Oricru!

Studio GoldKnights zaprezentowało gameplay z The Last Oricru – kooperacyjnego erpega akcji, w którym twoje wybory mają znaczenie.


GoldKnights


Prime Matter oraz GoldKnights z przyjemnością ujawniają pierwszy rzut oka na rozgrywkę w swoim nadchodzącym, debiutanckim RPG akcji The Last Oricru. Stworzony w czeskiej Pradze, The Last Oricru przeniesie graczy do niesamowitego, łączącego magię i technologię świata Wardenii. Wcielisz się tu w Silvera, który lata temu „rozbił się” na tej tajemniczej planecie, a teraz wybudził się z hibernacji. Odkryjesz jaki ciężar spoczywa na Silverze, jaka jest jego rola w grze o władzę i jaka tajemnica otacza planetę. Co istotne, twoje wybory mają znaczenie! Jako gracz bezpośrednio wpłyniesz na przebieg historii swoimi decyzjami, a także działaniami. Ta jednoosobowa oraz (lokalnie) kooperacyjna gra to jeden z pierwszych ogłoszonych tytułów nowej marki wydawniczej Koch Media, Prime Matter.


Opublikowane dziś wideo z rozgrywką i omawiającą ją narracją przedstawia podstawowe elementy gry, a następnie rzuca graczy w sam środej krwawej wojny domowej o dominację na Wardenii.The Last Oricru to RPG akcji z naciskiem na dynamiczną fabułę i wybory graczy. Budząc się w żyjącym, wiarygodnie skonstruowanym, łączącym sci-fi i średniowiecze świecie Wardenii, gracz zostaje wrzucony w środek ogromnej wojny domowej o dominację na planecie. Wymagające starcia, masowe bitwy i mroczne spiski sieją zamęt w niegdyś tak spokojnej okolicy. Wybierz własną drogę, opowiedz się po stronie jednej z wielu frakcji lub zdradź ją i wpłyń na wynik wojny, bo każdy twój wybór ma znaczenie! The Last Oricru stworzono z myślą zarówno o grze jednoosobowej, jak i w lokalnej współpracy z kompanem.

Reklama

Sprawdź również!


 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama