DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Zobacz jak powstawał mural Rage 2

Premiera gry RAGE 2 zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią świat dookoła ogarnia postapokaliptyczne szaleństwo! Zobacz film z przyspieszonego procesu powstawania jednego z murali promujących nadchodzącą produkcję firmy Bethesda Softworks.RAGE 2 łączy siły dwóch słynnych zespołów – Avalanche Studios, skupiających mistrzów szalonych otwartych światów oraz id Software, studio bogów pierwszoosobowych strzelanin. Owocem ich wspólnego wysiłku jest karnawał rzezi, w którym możesz udać się dokąd tylko chcesz, strzelać do czego tylko chcesz i wysadzić w powietrze wszystko, co się napatoczy.Przypominamy, że w sklepach Media Expert, Media Markt i Euro RTV AGD można nabyć Edycje przedsprzedażowe RAGE 2, które upoważniają do odbioru odpowiednio oryginalnej koszulki, rękawa z tatuażami lub flagi gangu przy zakupie gry.

Reklama

RAGE 2 trafi do sprzedaży 14 maja na PC, PlayStation®4 oraz Xbox One w pełnej polskiej i angielskiej wersji językowej do wyboru.


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama