DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Apex
Apex

Newsy

Zobacz zwiastun Apex Legends: Wynurzenie

Już 3 sierpnia wystartuje Apex Legends: Wynurzenie wraz z wyjatkową Legendą, nową bronią, arenami rankingowymi. Przed Czempionami najniebezpieczniejsze Igrzyska! W ramach przygotowań Respawn Entertainment wypuściło zwiastun rozgrywki, który pokazuje nadchodzące atrakcje w Apex Legends: Wynurzenie.


 


Co oferuje Wynurzenie:


  • Nowa legenda – Seer: Seer to tajemniczy wyrzutek, który oferuje nowy sposób tropienia wrogów. Umiejętności Seera związane są z czujkami i dronami, które pomagają mu polować na przeciwników z chirurgiczną precyzją.
  • Nowa broń Rampage LKM: najnowszy wynalazek Rampart, potężny Rampage LKM i granaty termitowe pozwolą na szybsze ostrzelanie konkurencji.
  • Aktualizacja mapy Krańca świata: Hammond kontynuuje prace nad mapą Krańca Świata, wprowadzając zmiany w niektórych z najpopularniejszych punktów POI na mapie Wynurzenia.
  • Areny Rankingowe: Apex Legends rozwija Areny i wprowadza Areny Rankingowe, które pozwolą graczom po raz pierwszy w historii sprawdzić się jako Predatorzy Apex w trybie Areny czy Battle Royale. Mogą też zawalczyć o tytuł Czempiona w obu z nich.
  • Nowe Areny do podbicia: rotacja mapy została odświeżona o trzy nowe punkty POI, w tym Hillside, Dome i Oasis, które będą się zmieniać przez cały sezon.

Apex Legends: Wynurzenie będzie zawierać nową Przepustkę bojową z limitowanymi skórkami i nagrodami, które można odblokować kończąc specjalne wyzwania oraz zdobywając kolejne poziomy. Wynurzenie będzie dostępne już 3 sierpnia na  PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch oraz na komputerach osobistych na platformach Origin i Steam.


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama