DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Zombie Night Terror – zamówienia przedpremierowe już ruszyły!

 

Wielkimi krokami zbliża się premiera najnowszej produkcji studia NoClip. Zombie Night Terror to produkcja, w której gracz dla odmiany będzie dowodził hordą nieumarłych, a nie jakimiś słabeuszami, którzy przeżyli apokalipsę!

Zombie Night Terror Special Edition

Obecnie na GOG-u oraz Steamie trwa promocja, dzięki której składając przedpremierowe zamówienie na Zombie Night Terror, możemy zaoszczędzić 15% podstawowej ceny! Promocja potrwa aż do premiery gry, czyli do 20 lipca. Warto dodać, że Edycja Specjalna jest również już dostępna do kupienia.

 

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.