DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Chivalry 2
Chivalry 2

Newsy

Zostań legendą, zostań rycerzem, zostań legendarnym rycerzem!

Ostateczne, średniowieczne pole bitwy już tu jest! Developer Torn Banner Studios, wydawca Tripwire Presents i globalny partner dystrybucyjny Deep Silver z radością otwierają bramy do Chivalry 2, wyczekiwanej przez fanów nowej części definiującego gatunek, pierwszoosobowego slashera Chivalry: Medieval Warfare. Po latach pracy i testów razem z fanami, gra Chivalry 2 jest już dostępna na platformy PC, PlayStation®4 oraz PlayStation®5, a także Xbox One i Xbox Series X|S.


Chivalry 2


Chivalry 2 to wieloosobowy slasher z perspektywy pierwszej osoby, zainspirowany filmowymi, średniowiecznymi, pełnymi rozmachu bitwami. Będziesz tu brać udział w akcji każdego znanego momentu tej epoki – od pojedynków na miecze, poprzez deszcze strzał, po oblężenia zamków i znacznie więcej. Zdominuj ogromne pola bitew, podczas gdy katapulty rozdzierają ziemię, gracze oblegają zamki, podpalają wioski i mordują plugawych wieśniaków na powracających mapach z Zadaniami Drużynowymi.

Zupełnie nowy sposób walki mieczem łączy ciosy w czasie rzeczywistym z systemem swobodnego łączenia ich w efektowne serie, przyspieszając akcję i pozwalając graczom na zostanie wirtuozem mordowania. Skrojony pod starcia z kilkoma przeciwnikami naraz, system walki w Chivalry 2 Day One Edition łączy to, co najlepsze w FPSach i bijatykach.


Torn Banner Studios CEO i Creative Director Steve Piggott skomentował: “Bardzo się cieszymy, że w Chivalry 2 udało nam się oddać wizję stworzenia najlepszej gry o średniowiecznych polach bitwy. To całkowicie szalona, olbrzymia rzeź online dla 64 graczy, która w pozwoli graczom poczuć się jak w ulubionych filmowych scenach bitewnych. Chivalry 2 wciąga w sam środek akcji, dostarczając satysfakcję z niesamowicie złożonego systemu walki, chwały oblężeń zamków, chaosu ogromnej fali rycerzy zderzających się ze sobą oraz zabawnej gry aktorów głosowych, inspirowanych Monty Pythonem. Nie możemy się doczekać okrzyków bojowych naszych fanów na polu bitwy”.


Gracze, którzy brali udział w testach Alfa, oraz zamkniętej i otwartej Becie, mogą spodziewać się jeszcze więcej cech i map do odkrycia w pełnej wersji gry, w tym nowe mapy: Escape from Falmire do Zadań Drużynowych i The Fighting Pit do trybu Team Deathmatch/Free-for-All.

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama