DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Zrób porządek w Newport Falls – Police Tactics: Imperio, policyjna strategia czasu rzeczywistego, już na Steam!

POLICE TACTICS: IMPERIO, realistyczna policyjna strategia czasu rzeczywistego, opracowana przez studio CyberphobX Ltd. i astragon Entertainment GmbH dostępna jest już w dystrybucji cyfrowej Steam na Windows i Mac OS X. Jeszcze tylko do środy, 14.09, grę można nabyć w premierowej cenie 17,99€ – czyli z 10% rabatem. http://store.steampowered.com/app/378800

Police Tactics - Imperio Box Art

W grze POLICE TACTICS: IMPERIO gracz wciela się w postać Harveya Crofta i obejmuje stanowisko komendanta policji. Jego zadaniem jest dopilnować przestrzegania prawa i porządku w Newport Falls. […] W grze gromadzi się i bada materiały dowodowe i chroni miasto przed zalewem przestępczości, wykorzystując pełny potencjał jednostek policyjnych: szkoli się i wysyła w teren śledczych, jednostki specjalne, oficerów policji oraz detektywów. W warstwie managerskiej gracz będzie z kolei miał możliwość zarządzania kwaterą główną jak najskuteczniej wykorzystując budżet, by zapewnić miastu najwyższej jakości siły policyjne i jednostki do walki z zagrożeniami.

Police Tactics - Imperio screenshot-01

Wraz z kolejnymi sukcesami w walce z przestępczością zorganizowaną na komendancie spoczywać będzie coraz większą odpowiedzialność i odblokowane zostaną nowe obszary, jednostki i udoskonalenia. Przed graczem czekają pasjonujące śledztwa w sprawie przestępstw i zapobieganie codziennym wykroczeniom. Zbrodnicza organizacja IMPERIO to zagrożenie, którego eliminacji poświęcił całą swą karierę ojciec bohatera. To, czy Harvey Croft dokończy dzieła jego życia, zależy wyłącznie od sprawnej pracy policyjnej gracza!

Źródło: informacja prasowa

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama