DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Medal of Honor: Above and Beyond
Medal of Honor: Above and Beyond

Newsy

Zwiastun Medal of Honor: Above and Beyond

EA, Respawn i Oculus opublikowali właśnie nowy zwiastun długo oczekiwanego tytułu VR Medal of Honor: Above and Beyond, który po raz pierwszy prezentuje rozgrywkę w trybie wieloosobowym. Fani mogą spodziewać się intensywnej akcji w znanych oraz zupełnie nowych bitwach, podczas których zmierzą się z wrogami w pięciu trybach gry wieloosobowej.Wraz z takimi klasykami, jak Deathmatch, Team Deathmatch i Dominacja, Medal of Honor: Above and Beyond wprowadza dwa nowe tryby gry: Blast Radius, wybuchowe przejęcie King of the Hill i Mad Bomber, w którym gracze rozbrajają wrogie bomby, podkładając własne ładunki wybuchowe. Mad Bomber został zaprojektowany od podstaw z myślą o wirtualnej rzeczywistości: bomby można umieszczać w dowolnym miejscu, a gracze będą musieli polować na ładunki przeciwników zarówno oczami, jak i uszami. Wszystko za sprawą dźwięku 3D, które pozwoli na dokładniejsze ich namierzenie i prawidłowe rozbrojenie przed wybuchem.

Reklama

Medal of Honor: Above and Beyond


Gracze będą mogli również wybierać wśród różnorodnej broń i dużej ilości map. Każda amunicja będzie charakteryzować się innym sposobem obsługi, dzięki czemu gracze wyrobią swoje własne preferencje. Tuzin map zagwarantuje mnóstwo strategii do wprowadzenia na każdym etapie rozgrywki.


Medal of Honor: Above and Beyond to wciągająca i innowacyjna gra VR, która zawiera również kampanię dla jednego gracza opartą między innymi na prawdziwych wydarzeniach z czasów II wojny światowej. W grę będzie można grać na Oculus Rift, Quest i wybranych zestawach kompatybilnych ze Steam VR.


Sprawdź również!

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama