DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Darmowy weekend Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War

Promocje dla graczy

Darmowy weekend Warhammer 40,000 Gladius – Relics of War

Na Steam pojawił się darmowy weekend z Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War. Bezpłatny okres testowy będzie dostępny do 6 czerwca.

Na Steam pojawił się darmowy weekend z Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War. Bezpłatny okres testowy będzie dostępny do 6 czerwca, do godziny 19:00. 
Darmowy weekend Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War

Darmowy weekend Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War

Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War jest pierwsza turowa gra strategiczna, która została osadzona w kultowym uniwersum Warhammer 40,000. Gra zadebiutowała 12 lipca 2018 roku na PC.

Obecnie trwa również oferta specjalna na ten tytuł, która potrwa do 8 czerwca.

Sprawdź również: Roccat Vulcan TKL – recenzja kompaktowej klawiatury dla graczy

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama