DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Assassin’s Creed Valhalla

Promocje dla graczy

Ruszyła wyprzedaż w Ubisoft Store. Kultowe produkcje nawet 80% taniej

Ruszyła wyprzedaż w Ubisoft Store. W niskich cenach znalazły się między innymi gry z serii Far Cry, Assassin’s Creed oraz Splinter Cell.

Ruszyła wyprzedaż w Ubisoft Store, podczas której zostały przecenione między innymi gry oparte o rywalizację. W promocji znalazły się między innymi gry z serii Far Cry, Assassin’s Creed, Splinter Cell oraz Rayman. 
Wyprzedaż w Ubisoft Store

Wyprzedaż w Ubisoft Store wystartowała

Wyprzedaż trwa do 12 kwietnia, do godziny 19:00.

Najciekawsze promocje:

Sprawdź również: Recenzja Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na Xbox Series X?

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama