DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Mafia Definitive Edition
Mafia Definitive Edition

Promocje gier na PS5

Mafia Definitive Edition za darmo dla posiadaczy abonamentu PlayStation Plus

Do oferty PlayStation Plus na luty 2023 trafiły również Evil Dead The Game oraz OlliOlli World.

Mafia Definitive Edition jest już dostępna za darmo dla abonentów PlayStation Plus. Oprócz najnowszej produkcji studia Hangar 13, do lutowej oferty usługi Sony trafiły: Evil Dead The Game oraz OlliOlli World.

Oferta PlayStation Plus na luty 2023:

Mafia Definitive Edition

Mafia Definitive Edition za darmo

PlayStation Plus

PlayStation Plus to pakiet usług subskrypcyjnych oferowanych przez firmę Sony dla graczy PlayStation. Abonament ten daje dostęp do darmowych gier, zniżek na zakupy w sklepie PlayStation Store oraz możliwość gry online z innymi graczami. Dodatkowo abonenci PlayStation Plus otrzymują m.in.: 100 GB przestrzeni online na zapisywanie stanu gry, dostęp do ekskluzywnych beta testów nowych gier oraz dostęp do specjalnych ofert i promocji. Aby skorzystać z PlayStation Plus Essential, należy zarejestrować się i opłacić abonament, który w chwili obecnej kosztuje 37 złotych miesięcznie.

Mafia Definitive Edition

Mafia Definitive Edition to odświeżona wersja kultowej gry akcji z elementami przygodowymi, wydana w 2002 roku. Gracze wcielają się w postać Tommy’ego Angelo, członka mafii w amerykańskim mieście Lost Heaven podczas Wielkiego Kryzysu. Gra opowiada historię o zmianach, jakie zachodzą w życiu głównego bohatera, jego zaangażowaniu w działania zorganizowanej przestępczości oraz o konsekwencjach jego działań. Produkcja Hangar 13 zawiera zremasterowane i ulepszone modele graficzne, dźwięk i animacje, a także nowe elementy rozgrywki i dialogi.

Sprawdź również: Evil Dead The Game i Dark Deity za darmo na Epic Games Store

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Gry za darmo

Gracze mogą odebrać Chess Ultra całkowicie za darmo.

Newsy

Valve oficjalnie zapowiedziało Counter-Strike 2. Gra będzie darmowym dodatkiem do CS:GO. Data premiery została zaplanowana na lato tego roku. Twórcy CS2 obiecują wiele zmian, które...

Newsy

Otwarta beta Diablo 4 będzie dostępna dla wszystkich użytkowników od 24 do 26 marca 2023 roku.

Xbox Game Pass

Lies of P to gra akcji w stylu souls, osadzona w mrocznym świecie Belle Époque

Reklama